Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok. Énekes...

13 éves lány vagyok. Énekes szeretnék lenni! Mit tegyek a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítség kellene. már gyerekkorom óta szeretnék énekesnő lenni! Nagyon régi vágyam valósúlna be! 2 éve járok egy zeneművészeti szakközép iskolába, főtárgyként pedig a magán éneket választottam, mert sokan mondták, hogy, ha énekes akarok lenni, akkor kezdjem el itt. Sok versenyen vettem részt JÓ eredményekkel. Pl: Iskola verseny: 1. hely Kórus: 2. hely Országos verseny: 2. hely. Ezeket mind szólóban énekeltem kivéve a kórust. Tuttommal még 13 évesen semmi esélyem nincs egy bandát alakítani, de nagyon szeretnék!!!! Szeretnék énekelni. Valaki segítsen nekem!

Köszi előre is!!!


2009. nov. 13. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne 13 évesen bandát alapítani?
2009. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy menedzsert,mutasd meg neki az enek tudasod es varj meg egy picit"enekes akarok lenni" - dologgal.Van meg idöd,gyakorolj..
2009. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!


ha még aktuális a dolog, Én lehet h tudok neked segíteni!

dalszövegeket és zenéket szoktam írni énekeseknek.

Ha gondolod kipróbálhatjuk mien sikert aratnál vele.

csinálunk zenét, felteszed egy megosztóoldalra és valaki biztosan segít a továbbiakban...sajnos ennél többet nem tudok érted tenni, túl fiatal vagy, de lehet h más igen.

próbáld meg! msn: farkasdani3921@windowslive.com


ja és semmiféle pénz meg ilyenek nem kell!!

2010. febr. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Sya én is szeretnék énekes lenni csak még nem jártam zenetanárhoz lécci vegyél fel msn-re am én is 13,5 éves vok

Cím:szalai.lilla@hotmail.com

Elöre is köcce

2010. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
engem is vegyetek be a csapatba hej
2011. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
engem is ha tudsz akkor vegyel fel lecci msn-re en is szeretnek enekes lenni :) cim: hejjasbali@citromail.hu ..... 11 eves fiu vagyok
2012. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a 13:15-ös vagyok a harmadik valaszolonak szol az elozo valasz
2012. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na, jópár év távlatából.. Sikerült? :"DD
2018. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!