Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon gáz...

Szerintetek ez nagyon gáz karácsonyi ajándék lenne?

Figyelt kérdés
Barátomnak egy gitárpengetőt szeretnék adni, amibe belegravíroztatok valami kis szöveget. Ez eddig normális, DE! arra gondoltam, hogy mivel egy pengető picike és nehéz becsomagolni, ezért beletenném egy gyűrűtartó dobozkába. Ez így nagyon gáz? Vagy akkor adjam oda csomagolatlanul? Hogy lenne jó?

2013. okt. 28. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Gáz mindenféle csomagolás nélkül odaadni.
2013. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

önmagában egy pengető nem nagy durranás.

adj még mellé egy szál gitárhúrt is.

2013. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ne tedd gyûrûs dobozkába. Ptlet: hobby boltokban vannak aranyos kis fadobozkák, sõt ha ügyes vagy akár díszíhetsz is neki egy ilyet s marad "pengetõs" doboznak..... Én nemrég pont csináltam egy hasonlót valakinek, egy gitárt ragasztottam a dobozra szalvétateknikával, majd kifestettem..., nagyon klassz lett... én húrokat adtam benne ajándékként.... próbáld meg !!! :)
2013. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem jobban jársz, ha veszel mellé gy tábla csokit, vagy bon-bont és mondjuk celluxszal ráragasztod és úgy csomagolod. ez kijön pár száz forintból is és szerintem így jobban mutat. ha nem rajong a csokiért, akkor süss neki vmit, esetleg rakd képeslapra vagy valami itallal add, remélem segítettem
2013. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem gáz.

Sőt!

Gitárhurrból még csinálhatsz is valamit.Pl.: egy angyalkát vagy egy szívet ( nem tudom milyen anyagú a húr és mennyire formázható, ez csak egy ötlet).De ha abból nem lehet akkor egy drótból.


Én de örülnék egy ilyennek.

Bár ha egy dobütő lenne akkor mégjobban.A mostani már szét van repedve...remélem kapok karácsonyra :)

2013. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Gitárhúrt nem szeretnék venni neki, mivel van tartaléka, meg nem is értek hozzá, hogy most milyen kell, szart meg nem akarok venni.

Úgy gondoltam, hogy ha valami különleges, emlékezetes szöveget, egy szót gravíroztatok bele, akkor egy kicsit különlegesebb lesz :)

Körbenézek dobozkák terén, aztán ha nem tudok egyet sem kidíszíteni, akkor szimplán valami mellé becsomagolom. Jó ötleteket adtatok, köszönöm!! :)

2013. okt. 28. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csomagold be, kicsit 'sunyi' módon add oda neki:)

Ha meglát egy gyűrűs dobozt, akkor a gondolatai máshova is elkalandozhatnak.

2013. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!