Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz ilyen?

Szerintetek lesz ilyen?

Figyelt kérdés
Én nem tudom miért de várok egy ilyen világvége szerûséget ahol az eddigi civilizáció teljesen felbomlik, midenki magára van utalva, a városokban csak nagyon kevés ember marad (vagy egyáltalán nincs is). Nem tudom hogy van e még valaki így vele de nekem ez tetszene.
2013. okt. 28. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
:D én is szoktam ilyeneken gondolkodni, de én inkább nem szeretnék. Könnyen elveszthetném a családom, az otthonom és az elég szar lenne. Éb inkább valami high-tech jövőt szeretnék repülő légpárnás utasszálítókkal, gombnyomásra reggelit, stbstb.. a másik elérhetetlen vágyan egy természetfeletti képességekkel rendelkező világ. Ahol percek alatt tanulhatok meg egy nyelvet, vagy mesterséget, halhatatlan vagyok, gyorsabb vagyok egy autónál.. hahh túl sok könyvet olvasok. Titokban mindig arra várok, hogy jöjjön egy vámpír vagy valami, és megharapjon.. vagy találkozzak valakivel, aki megosztja velem a végtelen tudás bölcsességét.. :DD
2013. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

heh

az ilyen filmekben mindig azt látod, hogy egy többmilliós város nagyja kipusztul és a maroknyi túlélő ügyeskedik...

miből gondolod, hogy Te a túlélők közt lennél?:D


egyébként a gondolat engem is érdekel, pláne, hogy most a Walking Deaddel játszom:D de nagyon sok veszteséggel jár.. és nem a tárgyi dolgokra gondolok, hanem arra, hogy akár a szeretteidet ott látod magad előtt elvérezni, esetleg cafatokra szakadni... csak képzeld el, ahogy édesanyád mondjuk derékban kettészakad és kiömlenek a belei... így már nem olyan poén, mi?:S

2013. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen erre már én is gondoltam hogy a szeretteinkel mi lenne ilyenkor, a legjobb az lenne ha ilyenkorra ők már "kijutottak" volna. Titokban én is abban reménykedem hogy valamikor, valahogy szerezhetek természetfeletti képességeket :D

A vámpírból én valahogy nem kérek (fiú létemre). És igen, nem lenne nagy poén ha látnám anyámat 2 darabban ( bár ez nem tudom hogy most hogy jött) de hidd el nem folynának csak úgy ki a belei ,láttam már ilyen videókat ;)

2013. okt. 29. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Jo, tenyleg nem esik csakugy ki (en eloben lattam:D) csak erzekeltetni akartam a dolgot

es a cafatosdi onnan jott, hogy pl zombi apokalipszisnel felzabaljak... vagy foldrengesnel raszakad a haz... vagy akarminek a menekulo embercsorda letapos...

mibol gondolod, hogy nem lennel azok kozott, akiket varatlanul er es az elsok kozott elpusztit az adott vilagvege?


amugy a vilagvege valamivel realisabb mint a szuperkepesseg:D

2013. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja hát igen :D
2013. okt. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!