Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet az a hang?

Mi lehet az a hang?

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik, de 2 napja a gépem olyan hangot ad mintha egy gumi játékot nyomkodna valaki kb. 1-2 percenként csinálja, elősször röhögtünk rajta persze , de már kezd idegesíteni 2 nap után. Programot vagy ilyesmit nem találtam ami csinálhatja, feladatkezelőben kinyomtam mindent ami gyanus lehetett, virusírtót...mindent, de nem szünt meg, valami hiba jelzés lenne vagy mi lehet? win7 ultimate van a gépemen egyébként

2013. okt. 29. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egy reklám a neten azthiszem valami zsiráfos képpel, én is belefutottam. Elég ha áthúzod rajta az egér kurzorát, és már visít.

Ha netezés nélkül is szoktad hallani, akkor nem tudom a választ.

2013. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden programot offoltam, semmi böngésző vagy ilyesmi nem fut, hozzá se érek és akkor is csinálja, bár így ritkábban
2013. okt. 29. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:

My free zoo.

Most futottam bele az előbb, erre keress rá, hátha telepítve lett valahogy.

2013. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
Nyomj fel egy Adblockot a netedre, és nem lesz ilyen
2014. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!