Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért feljelenthetnek?

Ezért feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Ha egy gyerekre majonézt nyomtam az utcán, azért feljelenthetnek? Egy suliba jár velem
2013. okt. 29. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

szerinted?:D

ha ténylegesen majonéz volt és egyértelműen majonéz volt (nem műfaszból verted rá:D)

2013. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán, a helyedben megcéloznám valamelyik félre eső országot, amivel nincs kiadatási egyezményünk.
2013. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nem tom van erre valami törvény v vmi XD
2013. okt. 29. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen törvény, halottam egy srácról aki a barátnőjére mustárt kent, pár napra rá egy bizonyos kormány szervezet emberei elvitték, azóta se hallani felőle
2013. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy megbüntethetnek. Garázdaság.
2013. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves lehetsz, a szülei tehetnek lépéseket az ügyben, minden lehetséges. De csekély esélye lenne ennek, mert ez egetrengető f**zság, amit feltételezel.


Igaz ami igaz, volt eset, még régebben olvastam. Jön a vonat az állomásra, gyerek szalad át a síneken, de elkésik és széttrancsírozza a vonat. Egyik öregasszony megsérült egy repülő testrésztől (állítólag el is esett), és feljelentette a halott srácot. :D

Mondjuk azt, hogy megnyerte, vagy elutasították-e a pert nem tudom.

2013. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6os, olyan is volt, hogy egy vallásos ember feljelentette Istent mondván, hogy hiába imádkozott a feleségéért, az mégis meghalt.. és hogy Isten csalt:D

a bíróság elutasította a pert azzal az indokkal, hogy nem tudják Isten lakcímét, hogy hova küldjék az értesítést:D

2013. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!