Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani jó fantasy...

Jankasf kérdése:

Tudtok mondani jó fantasy sorozatokat? De ne legyen horror. Láttam már a Vámpirnaplókat (örök kedvenc), Teen Wolfot, Secret Circle, The Originals, The Tomorrow Peaple

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 17:14
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ugyan ezek a kedvenceim de ha ezek neked bejöttek akkor még feltétlenül nézd meg az odaátot és a grimmet igaz hogy az odaátnál oda van írva hogy horror de sztem nem annyira az és imádom és nem is annyira félelmetes!!! ;) Szóval feltétlenül kezd el nézni!!!!! :D
2013. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amúgy kb. az odaát is a vámpírnaplók szintjén szóval annyira meg fogod szeretni a főszereplőket hogy ezek az ijesztőbb részek már nem is fognak számítani!!!! ;) :D <3
2013. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Neszi Petra válasza:
Witches of East End, Orphan Black
2014. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
True Blood, Ravenswood, Star-Crossed
2014. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Odaátba javaslom, hogy nézz bele, ezen kívül még szerintem a The Flash is megér egy próbát, bár az még csak most fog indulni,a Sleepy Hollow is nagyon jó, Eastwick, Once Upon a Time,Lost Girl, Grimm is megéri.
2014. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!