Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná nekem fordítan...

Dorcsacsa kérdése:

Valaki le tudná nekem fordítani a számnak az elejét?

Figyelt kérdés

De csak azt kéne amit Demi (lány) mond. (az éneknek tudom)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AWFGY..



2013. okt. 29. 17:43
 1/2 anonim válasza:

Szia, ha nem bánod csak úgy írom le, hogy szép magyaros legyen, nem szóról szóra amit mondd, gondolom téged is inkább a jelentés érdekel, mint a részletes tartalom.(:

tehát:

'Ez a számomra legkedvesebb és legszemélyesebb dal az albumról és...*zavarban van egy cseppet* ez egy borzasztó érzékeny pontom,... mert hiszem hogy néha ha valakink eltávozik, azáltal közelebb kerül hozzánk és a kapcsolatunk rendbe jön vele, te pedig egy jobb emberré válsz ahogy a lelkük veled marad és csak távolról figyelnek, de ott vannak veled. A dalt eredetileg egy barátomról írtam, (mondja a nevét is, de sajna nem értem)akinek az évfordulója (gondol itt a halálozásának évfordulójára, de ha jól hiszem magyarban nincs erre külön kifejezésünk..) nemrég volt, épp ezért is ilyen fájdalmas ez most. Illetve az édesapámat is elvesztettem a múlt nyáron, és amilyen nehéz volt olyan gyönyörű dolog születhetett belőle. Sikeresen létrehoztam a Lovato ösztondíj programot, ami bárkinek segítséget nyújt aki szellemi problémákkal küzd..

A következő mondat első felét nem értem kristály tisztán, de csak valami olyasmi lehet hogy szakemberekkel együtt segítenek, hogy mindenki megkapja a megfelelő ellátást amire szüksége van, így valaki más visszakaphatja az édesapját aki amúgy nem lehetne vele...

Csodálatos mostohaapám van, de...igen. Ez dal hát érte van, ( a barátja/nője kinek a nevét még most nem érten Loreena? talán) illetve az édesapámért.


Ennyi.(: Remélem segíthettem---

2013. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.. :))
2014. jan. 12. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!