Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkakeresésben tapasztalatok,...

Munkakeresésben tapasztalatok, sikerek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, nyár óta nincs munkám, szobalány voltam, előtte pedig csak alkalmi munkáim voltak (adminisztráció, takarítás, konyhai munka..)Leginkább apródon szoktam állásokat nézegetni, szoktam is találni, ami jónak tűnik, de 90%-ban semmit nem írnak vissza, vagy pedig teljesen más munkáról van szó. Ezért próbálok itt egy kis segítséget kérni, hogy kinek mi jött be? A személyes önéletrajz leadás, telefonálás, vagy pedig az internet? Kitartó vagyok, de sajnos csak olyan válaszokat kapok, amik elszomorítanak...Sajnos szüleimtől nem sok támogatást kapok, így tanulni nem tudok tovább, pedig leginkább azt szeretném. Esetleg ha valaki tudna valami tanácsot, hogy merre induljak, mit tegyek, megköszönném :-)


Bemásolnék egy választ is, (hostess munkára jelentkeztem apródon), amire ezt a választ kaptam:


-Szia!


Amennyiben érdekel fotos s promóciós munka, uzizz lécci pár képpel s egyeztessunk.


Koszi előre is


-Szia,

a promóciós munka az mit takar?


-Meztelenül kell fel szolgálni, de neked kicsi a melled.


-Azt amúgy se vállaltam volna. szóval nem bánom, hogy kicsi :-))

hello :-D


-Orsos.......



(Orsós a vezetéknevem, amiből adódóan sokan romának hisznek, és több ilyen jellegű levelet is kapok, vagy pedig egy egyszerű szórólapos munkáról is azt válaszolják, hogy hát ez a munka betelt, de tudna nekem olyat, ami jóval többet fizet, de persze intimebb is, és még sorolhatnám..:-D )


2013. okt. 30. 17:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!