Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozhatnék könnyebben?

Hogyan barátkozhatnék könnyebben?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és nagyon nehezen teremtek kapcsolatokat. Nem merek "csak úgy" odamenni pl. az évfolyamtársaimhoz, mert félek, hogy biztos zavarnám őket, vagy nem érdekelné őket, amit mondanék.

Van pár barátom, barátnőm, de nagy társaságban nagyon félénk vagyok, ezért ritkán is járok el itthonról.

Sokszor az is gondot okoz, hogy bejelentkezzek pl. fodrászhoz...

Hogyan lehetnék bátrabb, nyitottabb?



2008. júl. 8. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
úristen, ezt akár én is írhattam volna,pont ilyen vagyok én is(szintén 20 éves).az elmúlt 1 évben a fősulinak hála sokat változtam,de még messze nem az igazi..én is próbálok mindenkivel nyitott lenni,beszélgetni,de sokx így is zavarban vagyok.tényleg csak azt tudom tanácsolni h.járj társaságba(nem feltétlen zajos bulikba,diszkóba),állítsd magad olyan helyzetek elé amikor kénytelen vagy magadtól elintézni a 'félelmetesnek' tűnő dolgokat.sokon nem értik h.miért viselkedünk úgy ahogy,félreértik a távolságtartást,de csak meg kell h.ismerjenek, h.tudják h.te alapból ilyen vagy.és soha ne másokhoz viszonyítsd magadat(nálam ez a legfőbb gond)sok sikert neked.-)
2008. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó látni, hogy nem vagyok valami marslakó ezzel a problémával :). Sajnos nekem az egyetem csak rontott a helyzeten... De majd igyekszem. Köszi még egyszer!
2008. júl. 8. 15:05
 3/3 anonim válasza:

Jaaajdearanyooos^^

tök szeretem a félénk lányokat;)

2008. júl. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!