Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy könnyebben...

Mit tegyek, hogy könnyebben induljon a reggel?

Figyelt kérdés

Nagyon korán kelek, és nincs időm 10perceket állni a zuhany alatt, hogy felébredjek. Tudtok valalmi tippeket, hogy ne olyan legyek mint egy élőhalott? Este időben lefekszem, végigalszom az egész éjszakát, jó levegő van a szobában, kényelmes az ágy. Mégis reggel alig bírok kikelni belőle, és olyan vagyok mint a mosott ... :S

Ötletek?


2011. okt. 7. 06:34
 1/8 anonim ***** válasza:
arcodra jéghideg víz.
2011. okt. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez nagyon egyszerű. Nem kell korán kelni és minden megoldódik.
2011. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Könnyű mondani, utolsó válaszoló! Ha olyan például a munkahelye, akkor muszáj.

Amúgy engem is érdekelne, főleg, hogy most jönnek a hideg idők, így még nehezebb minden reggel...

Velem az is a baj, ha reggel valami felidegesít, nagyon agresszív tudok lenni...

2011. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fuss pár kört :D Nekem beválik.
2011. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hidegvizes arcmosás-kávé-fogmosás trió ami miatt odaérek a suliba.. lelkileg is, nem mondom h teljesen ébren vagyok, de én mindig álmos vagyok, alvás mennyiségétől függetlenül:/

a reggeli torna tényleg jó, aludj kicsit tovább talán ha sietned kell jobban felébredsz>az adrenalin segíthet:D

2011. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

felébredés után gondolj valami jóra, ami aznap történhet veled (pl. ma van a szülinapod, találkozol a szerelmeddel, stb.), aztán ha felkeltél az ágyból, ugrálj párat.

Nekem az is segít, ha valami vidám zenét kapcsolok be, aztán jéghideg vizes arcmosás, és hideg vízzel öblögetés


Remélem, tudtam segíteni! :)

2011. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jóreggeltkeeeeksz :)

amúgy én énekelni szoktam, vagy direkt gyorsabban csinálok mindent, mint normálisan. ugrálok fogmosás közben, meg ilyenek. nagyjából felébredek tőle. :D meg persze kávé.

2011. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
reggel egy Hell szőlős energiaital én minden héten kétszer iszok és felébredek tőle nagyon jó
2012. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!