Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem?

Miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés
8.osztályba járok, és mindenki folyamatosan csak fikázik, mert én rock zenét hallgatok.és emiatt kiközösítenek. Szó szerint az egész osztály az ilyen One direction-t meg justin biebert meg az ilyen mai "divatzenéket" hallgatja. Még a fiuk is.ha én egy rossz szót is mondok az egyikről már én vagyok a rossz de ők mindig fikázzák az Ac/dc-t , Metallica-t , Rammstein-t stb akkor kussolnom kell. Most komolyan, őket mért zavarja hogy mást szeretek? Nekik mért lesz jobb attól hogy ha piszkálnak ezzel? Ezt soha nem fogom megérteni... 14/L

2013. okt. 31. 02:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meee valószínűleg 2 alatt van az IQ-juk, és minuszban.
2013. okt. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Huh, hát ilyet se hallottam még, hogy a rock zenét nézik le. :D

Szerintem bátran mondd el a véleményed, még akkor is, ha ezért lehurrognak (oké, tudom ez nehéz), de ha látják, hogy nem hagyod magad,talán abbahagyják.Lehet, hogy az zavarja őket, hogy te egy egyéniség vagy, és nem az ilyen tucat számokat,meg az ilyen nyálas zenekarokat bírod.

2013. okt. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert buták.
2013. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam ebben a cipőben. Ne foglalkozz velük. Keress magadnak értelmesebb társaságot.
2013. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem inkább legyél büszke arra, hogy te nem tartozol a szürke átlagba, és ne érdekeljen az ő véleményük. Az emberek általában nehezen viselik a másságot, de nem fog változni ez a továbbiakban sem. Kulturáltan fogalmazd meg nekik, hogy amit hallgatnak az igénytelen és silány minőségű. Ismerkedj olyan emberekkel, akiknek hasonló a zenei ízlése. Amúgy meg ha rájönnek, hogy hidegen hagy a viselkedésük, megunják, úgyhogy ha legközelebb megint cseszegetnek, csak nézd le őket.
2013. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
rocker vagy!! az a dolgod hogy ki állj a zenéd mellett
2013. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Előttem szóló nagyon igazat irt meg mindjárt év vége van már mész tovább tanulni gondolom ott majd megváltozik. Én is hasonló cipőben jártam bár nekem a baráti köröm miatt csinálták ezt sajnos.
2013. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nayal ***** válasza:
Mutasd meg nekik a válaszokat :)
2013. nov. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
vigyél egy fülest és hallgasd a zenédet, akkor úgyse hallod amit mondanak. Am meg aki fiú és Justin biebert hallgat az meleg.
2013. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!