Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folyton kiszúr velem? Mit...

Folyton kiszúr velem? Mit csináljak, MEGŐRÜLÖK?!

Figyelt kérdés

Van egy bunkó unokatestvérem(egyben osztálytársam) aki folyton piszkál és kicsesz velem. Ha a testvérem ott van sosem piszkál. Csak az a baj hogy a testvérem Londonban van.Sorolom a kicseszéseit:

1. A dédanyánk szokott pénzt adni nekünk,én nem voltam náluk ezért az unokatesómnak odaadott annyi pénzt amennyi neki jár.Az én pénzemet is odaadta hogy vigye el nekem.

Másnap bementem a dédanyánkhoz és megkérdezte hogy odaadta-e a pénzt az unokatestvérem.Én mondtam:Milyen pénz? (Ebből kiderült hogy mindent magának akar!)

2.Azt terjeszti rólam hogy az osztály b...jába vagyok szerelmes. Mikor leszidtam ezért,azt mondta hogy már a legjobb barátnőmről terjeszti ezt.

3. Rám kente hogy én terjesztem a barátnőmről hogy az osztály b...jába. Ezt így kiírta face-ra: "Tudtátok hogy a .... azt terjeszti hogy szerelmes a .... a ......-ba?" Közben mindent ő terjesztett! Amikor az igazat mondtam nem hitt nekem a barátnőm,és már nem a barátnőm!!!!!

4.Amikor én voltam a dédanyámnál és nem ő nekem adta az én pénzemet és az ő pénzét is, én meg persze nem adtam oda neki,mert nekem sem adta oda a pénzt,és beköpött.

Aki csak bunkóságokat tud írni,inkább ne írjon! És ez NEM KAMU KÉRDÉS! Segítsetek! Én 11/L ő 11/F



2013. júl. 3. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Pofozd fel :)
2013. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, ez egy csodás barátság kezdete... (nem)


Hát, én már t.ökön rúgtam vna ezt a kis debilt.

2013. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok
2013. júl. 3. 12:29
 4/4 anonim válasza:
figyelj szerintem rúgj bele a tökébe , de előtte üss be neki egy gyomrost ;)) ideig kussolni fog
2013. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!