Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz h 17 évesen a húgommal...

Gáz h 17 évesen a húgommal élek egy szobában és emeletes ágyam van? Fiúknak ez számít?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
én mondjuk pont lesz@rnám..
2013. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak ez az egy megoldás van akkor szerintem mindegy.

Én is 19 éves koromig a húgommal voltam egy szobában úgy hogy én fiú vagyok a húgom 2 évvel volt csak fiatalabb nálam, bár akkor voltak pici gondok amikor már elkezdtünk ismerkedni és vittük volna haza a párunkat de én mindig találtam megoldást a barátnőmmel például. Nálunk csak alvás volt amikor a húgom otthon volt, a húgom inkább a nappaliban netezett a laptopján meg volt amikor kint is aludt a kedvünkért, csak a cuccaiért jött be a szobába. Amikor ő hozzá jött egy srác amikor 17 éves volt akkor meg én mentem ki a nappaliba. Amikor már volt munkám meg valamennyi pénzem akkor apámmal összefogtunk és az egyik melléképületet ami egy régi kazánház volt megcsináltuk szobának, fűtést, bevezettük plusz egy kis vizes blokkot is feltudtunk húzni ahol van saját wc-m meg kis zuhanyzóm is. Igaz ezt apám már régóta tervezte hogy megcsinálja, és mivel már elköltöztem otthonról mert a barátnőm lakásába jöttem akkor azt a helyet a szüleim vették át, cserébe a húgom megkapta az ő szobájukat ami nagyobb volt plusz a mi közös szobánk is megmaradt ahol a nagyapám lakik éppen, mivel már nem lehet egyedül, plusz innen eltud járni a mindennapos kezelésekre is.

2013. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 1. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!