Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elég gyenge vagyok de szamítha...

Elég gyenge vagyok de szamíthatok verekedésre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hosszú történet a lényeg az hogy van egy lány és ő jóval erősebb nálam mégis mit tegyek hogy legyen ellene esélyem?Nem szeretnék megfutamodni. Én is lány vagyok..Attól is félek hogyha nekem jön besokkolok és nem fogom tudni hirtelen hova üssek vagy mégis mit tegyek hogy ne verjen meg.Nem fogok elfutni.
2013. nov. 1. 00:30
 1/8 acelsziv ***** válasza:
nos... vagy állcsúcson vágod, vagy egyszerre csapsz rá tenyérrel a két fülére, mintha tapsolnál egyet. Mindkét esetben padlót fog, mert az egyensúlyközpontnak adsz egy jókorát.
2013. nov. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elkapod a domináns kezét, majd két ujjal befúrsz a felkar izomrostjai közé és rászorítasz. Ha jól csináltad, nagyon fáj majd neki, aztán elzsibbad a keze. De az előző ötletek se rosszak.
2013. nov. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első még jót ír, a második viszont teljesen bugyuta. Embereknek általában két karjuk van, amíg te furkálod az egyiket ő a másikkal akkora pofont ad, hogy kidőlsz.


Kérdező, mivel egyértelmű, hogy nincs ilyen irányú tapasztalatod én azt ajánlom, hogy a lehető legegyszerűbb dolgokból indulj ki.

Ha hosszú haja van, markolj bele és húzd a föld felé. Elég valószínű, hogy mindkét kezével oda fog kapni, de ez nem baj.

Remélhetőleg ennyi elég lesz. Ha nem, az első által javasolt, állkapocsra való csapást (lentről) próbálhatod. A kettőt persze lehet kombinálni.

Ha veszélyben érzed magad, a fülét tépjed meg. De ezt tényleg csak vészhelyzet esetén, mert könnyedén maradandó sérülést okozhatsz.


Persze a legjobb lenne kerülni a konfliktust.

2013. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég már lányok verekszenek milyen világ ez.

Tuti, hogy egyikőtök cigány, de szerintem a támadó lehet az.

2013. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy erősebb az a csaj nálad? Sportol valamit? Az a lényeg hogy ne félj tőle és ne mutass félelmet!
2013. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
CS.B.CS
2013. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 acelsziv ***** válasza:
6: azaz :D :D jó erősen :D
2013. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj neki sinterekkel meg pitbull kutyákkal
2013. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!