Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kivel milyen természetfeletti...

Kivel milyen természetfeletti dolgok történtek?

Figyelt kérdés
saját vagy barátaitok élményeire lennék kíváncsi pl szellemet idéztetek és sikerült vagy blody mary után furcsa dolgok vagy csak simán különös megmagyarázhatatlan dolgok történtek

2013. nov. 1. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jujj, nekem most eszembe jutott egy, ami nem olyan nagyon durva de azért fogjuk rá. egyszer kimentem a kertbe, mert egy ajándékhoz mohát akartam szedni, mert olyat akartam, hogy egy ilyen kisebb tartóban nyuszik állnak mini füvön, és erre a moha pont jó is volt. mikor kimentem, és elkezdtem felszedni a mohát ilyen furcsa hangokat hallottam (és közben süvített a szél): ilyen cuki "mí" szerű hangokat. de tök ijesztő volt, mert értitek senki más nincs kint, hideg van, a szél süvít és akkor egyszer csak ilyeneket hallok. gyorsan leraktam a mohát, és akkor mikor megint elkezdtem fölszedni, akkor megint hallottam! végül gyorsan berohantam a mohával. xDD és még most sem tudom, mi lehetett az, de mintha valami állatka lett volna
2013. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noémi4000 válasza:
100%
velem épp tegnap este, hogy a dédimamám mult évben hunyt el éstegnap este a szobájában aludtam, és hallottam egy sohajtást pedig senki nem volt ott... meg ma délután is fent voltam az emeleten, és ott meg tök hangos lépteket hallottam abban a szobában ahol voltam. tök be voltam fosva :\
2013. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a másodikon kibuktam ._. írjatok még ha tudtok az sem fontos h közvetlen veletek történt lehet barátaitokkal is :D
2013. nov. 23. 17:53
 4/7 anonim válasza:
100%
Egyszer éjszaka arra ébredtem, h nagyon, de tényleg nagyon kellett wc-re mennem. De bennem vmi azt "súgta", h nem menjek ki a szobából. De majd megőrültem, ígyhát persze hogy kimentem. És ahogy kikelek az ágyból, az ajtóm felé veszem az irányt, de ahhoz, hogy eljussak az ajtóig, el kell mennem a tükör előtt. Oké. Elmentem előtte, de visszafordultam, mert láttam valamit. Egy embert magam mögött. De mikor hátrafordultam, senki nem volt ott. De a tükörben csakazért is. Véres szemfedő volt rajta, hosszú, fehér ruhában, ilyen kicsit besütött, fekete hajjal. Képzelhetitek, hogy megijedtem. (Nemtudom, lehet, h én vagyok hülye, de lehet, h tényleg volt ott valaki, és köze lehetett hozzám.) :oo
2013. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt a ....jó ha ez igaz most beparáztam :O
2013. dec. 2. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
velem nem nagyon történtek, de Lilly: nekem is van tükör a szobámba, és el kell mennem mellette ha kimegyek. és az elején még ott a sötétben mikor elmentem, én is megláttam egy alakot, és majd befostam, de rájöttem, hogy csak a tükörben magamat láttam. azóta este nem nézek a tükör felé, de ne nézzetek nyuszinak ;P
2013. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jujj, eszembe jutott valami! nagyon rég történt, majdnem elfelejtettem. egyik télen (sötét volt) reggel a fürdőszobába voltam. azt tudni kell, hogy kertes ház, és van egy a saját kertünkre kinéző persze ilyen furcsa üveges ablak, hogy ne lehessen rajta átlátni, hiszen mégiscsak a fürdőszoba :P. na szóval épp fogat mostam, és megláttam az ablakban egy alakot elmenni, és nagyon megijedtem, gyorsan elrohantam az ablak elől. aztán pár pillanat múlva visszanéztem, és mintha még ott lett volna, de nem mozgott, úgyhogy gondoltam, hogy csak képzelődtem, és csak valami tárgyat látok. aztán továbbmozdult a "tárgy", és rájöttem, hogy akkor mégse tűnt el. nagyon be voltam szarva
2013. dec. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!