Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesóm nagyon megijesztett,...

Tesóm nagyon megijesztett, mintha egy pillanatra nem is ő lett volna. Szerintetek miért történt ez?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva fogalmam sem volt, hogy írhatnám a kérdést. Talán az egészséghez? :\ Na de a lényeg:


Tesómmal lementünk reggelizni a konyhába. Én kezemben a távkapcsolóval üldögéltem és néztem a tv-t, amíg ő kivette a dolgokat a hűtőből. Aztán kérdezte hány szelet kenyeret kérek és elővette a nagykést.. Egy idő után felnéztem rá, mert nem utalt semmilyen hang arra, hogy elkezdte volna vágni a kenyeret és ez tárult elém: Ott állt egy helyben, kezével a nagy késsel, teljesen kifejezéstelen arccal és mozdulatlanul. Totál ledöbbentem néztem és kicsit meg is ijedtem, aztán rászóltam... és csak sokadjára hallotta meg h szólongatom. De mintha akkor "ébredt volna fel", megrázta a fejét és a végén még engem nézett hülyének h mi a bajom. Aztán folytatta, mintha mi sem történt volna.


Nagyon ijesztő volt nekem.. tényleg az a kifejezéstelen arc, de mégis mintha elsötétült volna a tekintete. Szerintetek mi lelte? Utána amikor mondtam h nem reagált meg semmi, mondta h hülye vagyok, és folytatta.. :\


Normális ez h ott áll nem is tudom meddig és szinte már sokkolóan bámul egy irányba? Ráadásul azzal a késsel a kezében.

Ötletek? :\



2013. jún. 22. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
biztos belebujt a kisördög
2013. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szivatott
2013. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
túl komolynak tűnt ahhoz, hogy szivasson :s
2013. jún. 22. 18:12
 4/6 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy a késről visszatért egy régi, vagy nem túl régi emléke. Gondolom, ha egy kés volt a kezében, nem lehetett valami túl jó emlék.
2013. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Psychopata jellem,nem elképzelhetetlen!Szoktad nézni a Gyilkos elmék-et?Abba van ilyen,hogy mutatja a gyilkost kiskorába,stb.!Remélem nem lesz belőle sorozatgyilkos!Hány évesek vagytok?Nem vadászik,kínoz mókusokat,kisállatokat?
2013. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem szivatott, netán megjátszotta magát csak úgy. Gondolom eléggé fiatal.


Az utolsónak pedig: ne nézz sorozatokat, mert maholnap eljön érted Hannibal Lecter és látod, ő tényleg a kiskorában készített filmekkel fog elszórakoztatni, csak ennek örülni nem fogsz.


Minden gyerek "kínoz" állatokat. Ja. Én is csináltam, apám is. Ma pedig már tartottam a kezemben kést is, már előre félek a tükörbe nézni, mert tuti egy símaszkos erőszakoló arcát fogom látni.

2013. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!