Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még csak 17 éves vagyok, de...

Még csak 17 éves vagyok, de már annyira szeretnék elmenni Mo-ról. Olyan rossz látni hogy más eljut szép helyekre én meg csak itt szopok ebben a kis semmi országban. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kösd fel magad.
2013. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
K.rvákra mindenhol van igény, ázsiában vagy afrikában még egzotikusnak is számitanál...
2013. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
leteszed a jogsit C+Ere aztán jöhetsz hozzánk sofőrnek.
2013. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyél au pair! Oda lehet menni 17 évesen.. (angliába!) Keress utána.. Ha lány vagy, akkor nagyobb az esélyed. Plusz tudni kell angolul is. :D:D takarítasz, vigyázol a gyerekekre, esetleg főzöl nekik. Sok helyre elvisznek, ha rendes család talál meg.
2013. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez az ország is tele van szép helyekkel... ne légy úgy elszállva a többi országtól.. pl Párizs utcái kb mocskosabbak mint Pestté... nyilván nem a Concorde tér, mert ott turisták járnak, azt takarítják.. de ez itthon sincs másképp

München szép város.. de pl Visegrád is:D

Londonról ne is beszéljünk, tiszta szmötty az utca és még az emberek is furák.. meg ecetes chipset zabálnak..


ha elmész a tengerpartra a strandra, nem jut eszedbe mondjuk ebédre bedobni egy lángost?

kaja után desszertként egy túrórudi?

mert ezeknek például nyoma sincs külföldön..

a pizza tésztája vékony, a palacsintának se íze se bűze.. és egy jóféle parasztkolbászt se látni az üzletekben..

2013. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"ebben a kis semmi országban"


Aki nem tudja szeretni sajátját, csak áhítozik a másé után soha nem lesz boldog. Ez a te jussod barátocskám.


Magyarország gyönyörű, csak nem vetted a fáradtságot, hogy megismerd.


De persze ahogy Gyurcsi mondta, ha nem tetszik, el lehet menni. Nem fogunk megsiratni.

2013. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1-es:Kösd fel magadat inkább te...

2-ik: Fiú vagyok nem lány...

4-ik: Kösz a választ , azt au-pairon még gondolkodom :)

2013. nov. 1. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Szopj tovább és ami pénzt kapsz érte tedd félre!

Aztán elmehetsz nagy semmi országba tovább szopni!

2013. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyet kell, hogy értsek az előttem szóló jópár emberrel.

Amikor annyi idős voltam, mint te, én is azt gondoltam, hogy külföldön sokkal több a lehetőség, jól beszéltem angolul, kimentem 2 évre gyerekekre vigyázni.

Annak ellenére, hogy nem volt nehéz a munka, gyorsan tanultam, annak ellenére is olyan visszagondolni rá, mintha el lettem volna zárva. Egy igazán jót nem tudtam beszélgetni senkivel, mert mindenki egészen más kultúrából jött. Minden beszélgetés, vicc, kapcsolat csak felületes volt és bármennyire is elvágytam itthonról, sehol nem éreztem otthon magam.

Persze ez logikus, viszont annyira magányos érzés, hogy azt nagyon nehéz megérteni. A kinti barátaim jó arcok, kedvesek, beszélünk a mai napig, de akkor sem értenek meg teljesen, és én sem őket.

Javaslom, hogy tanulj angolul/németül, de ne csak iskolai szinten, hanem akkor tényleg nyomasd magadnak a filmeket is angolul, angol felirattal, érdemes fórumokon beszélgetni, tanulni a hétköznapi nyelvet.

Sajnos fiú létedre nem sok lehetőséged van. Építőiparban mindenhol keresnek embereket, vagy amivel még igazán el lehet helyezkedni külföldön, azok a tudományos tevékenységeknek a magas művelése. Persze lehet menni gyorsétterembe, csak nem érdemes.

Érettségizni mindenképpen érettségizz, anélkül külföldön is kiröhögnek.

2014. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!