Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt/van még valaki hasonló...

Volt/van még valaki hasonló helyzetben? Senkinek nem szép, és mindenki rossz véleménnyel van a kinézetéről?

Figyelt kérdés

Nem tudom vannak-e itt emberek akik mentek/mennek át ezen ...(lányok legfőképp,mert én is lány vagyok).

Mindenki olyan rossz véleménnyel van rólam külső alapján,hogy értsétek: csúnyának tartanak.

Ha pl: mondják egy fiúnak,hogy:

-kéne mi?->vagy bármi hasonló.

akkor egyből.

-Na ne, jézus...-

Vagy ha csak úgy megjegyzik,hogy miért bámulod ennyire,csak nem tetszik,újra ez a szöveg szinte mindenkinél igen,amúgy bántó,csak leírva nem hangzik annyira brutálisan,ott nagyon szar érzés)

Van más lány, aki senkinek nem tetszik?

Nem bunkók,és semmi olyan,csak egy ilyen témába egyből hevesen tiltakoznak, káromkodva,és nem megbántva, nem ragozva,hogy olyan csúnya mint...stb... Csak azért kinyilvánítják a nem tetszésüket...


2013. jún. 6. 16:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem káromkodva*
2013. jún. 6. 16:19
 2/13 anonim válasza:
És te milyen véleménnyel vagy magadról, hogy tetszel magadnak? MI a realitás?
2013. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én nem foglalkozom ilyenekkel.Ha csúnya vagyok,csúnya...elôbb-utóbb lesz majd akinek így is tetszem,nem lát csúnyának,hanem szépnek.
2013. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A smink csodákra képes


Nehogy azt hidd már hogy a többi nő szép lenne smink nélkül :D

2013. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én átlagosnak gondolom magam...Mások viszont nem ezek szerint.

Amúgy valóban nem sminkelek.

Persze igen lesz valaki akinek tetszem,de azért még is csak igazán sz*r érzés, még tiniként minden önbizalmam odaveszni hagyni. . .:/


Sokszor olvasom,hogy valakire ráfütyülnek,rádudálnak,beszólnak nekik,de az még mindig jobb mint ez... Mert azért azok még egy fél szemű macskára is, viszont van olyan lány, aki ezek szerint,egy félszemű macskával sem ér fel...:/

A dologban csak ez a rossz.

2013. jún. 6. 17:00
 6/13 A kérdező kommentje:

Valaki írt privit,ebből a témából:

Köszönöm...:/

2013. jún. 6. 17:02
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyelj 13 éves vagy, iszonyatosan sokat fog változni a külsőd. Csakhogy ahogy elnézem amit írtál téged nem lecsúnyáznak meg ilyenek. Nekem nagyon úgy jön le, mintha a fiúk arra mondanák ezt válasznak, amikor kérdőre vonják őket, miért néznek téged. Ők is 13 évesek és még félnek ezt felvállalni mások előtt, mert momentán ha kiderül, és neked ő nem kell, félnek hogy rajtuk röhög az osztály.

Azaz van rá sansz, hogy valójában csak az eszüket játsszák, főleg ha te is fűl tanú vagy.

Azon kívül, a na ne Jézus lehet a személyiséged miatt és nem a külsőd miatt. Bármi miatt a viselkedéstől a saját érzéseik fel nem vállalásán keresztül a nagyfiú megjátszásig bármi. Ha nem hiszel nekem, akkor próbáld meg akkor ha egy srác valaki olyat néz akiről tudod, hogy tetszik neki és , a lány hallja is. -Tuti nem azt mondja, hogy kéne, hanem letagadja vagy így vagy máshogy. Ugyanis ezzel, hogy téged bámul őt kellemetlen helyzetbe hozták. Nem fogja pont más előtt beismerni, hogy tetszel neki, ha már eleve neked nem meri elmondani.

2013. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
már bocsi, de nálunk az osztály leghülyébb lányát tartják csak csúnyának, de igazából csak azért mert nem normális. nyugodj meg, engem azok a k*csög b*zik (a h.b.b.á.k.b.u.z.-k) zombinak hívnak, pedig azért annyira nem vagyok csúnya :( és mikor a tanár ezt egyszer meghallotta, csak azt kérdezgette, hogy "téged hívnak úgy?" én meg csak úgy néztem rá (a tanárra), hogy "na kössz szépen..." xDD
2013. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

bobo22:Írt nekem üzenetet,köszönöm neki is,és ezt ne úgy képzelje el senki,hogy SZEKÁLNAK,beleírta,és sokan mások,hogy a személyiségem. De nem szekálnak,nem dobálnak,hogy fúúj a csúnya. Csak ha valaki szól nekik,hogy na tetszik? vagy hasonló,egyből jön ez a 'beszólás'... Nem szekálnak,és nem vesznek úgy észre,de igen amúgy nem mondhatnám,hogy ragadnak rám a pasik,kissé csendes vagyok mellesleg... Ha valaki megbámul pedig ezekből a következtetésekből levonva,azért teszi mert csúnyának tart. (lényegében magamnak is bebeszélem,de ha 10 másik így gondolja, az utcán lévő többi 30 miért gondolná máshogy?)...:)

Köszönöm azért.

2013. jún. 6. 19:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Rakj már ki egy képet,vagy küldd el üzenetbe,nem hinném hogy ennyire csúnya vagy amennyire gondolod :)
2013. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!