Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jasdevi fanfiction/doujinshi?

Jasdevi fanfiction/doujinshi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok nekem Jasdevi-s fanficeket, doujinshiket linkelni? Amelyik fanficteket már olvastam: Jasdevi gyűlölete, Noeh sakktábla (nem én írtam rosszul xD) és a Jasdebi című ficeket. Nekem az is elég lenne, ha csak az egyikőjük van benne. De a legjobb ha mind a ketten benne lennének

A doujinshire is igaz ez a leírás!! (mondjuk eddig csak egy elég perverz dou-t olvastam amiben Kuro-chan is szerepel)



2013. nov. 1. 21:37
 1/1 anonim válasza:

Magyarul én is csak ennyiről tudok, angolul meg mindenféle nyelveken a fanfiction.net című oldalon viszont vannak dögivel, a D.Gray-man kategórián belül.


Doujinshikből is kering egy-kettő (tényleg nem találtam többet) a neten, de ezek bizony elég "perverzek". XD

Az egyikhez tudok így hirtelen linket adni, ha esetleg kéne, de egyrészt japánul van, másrészt ez talán még perverzebb, mint az általad említett darab(szintén JasdevixKrory). XD


Egyébként én is tervezek ficeket írni róluk, de még a végéig sem szoktam velük eljutni, nemhogy a publikálásig, de igyekszem. :)

2013. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!