Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sztetek ez most így mire?...

Sztetek ez most így mire? Lécci aki tud az segítsen. Nagyon össze vok zavarodva!?

Figyelt kérdés
multkor haverokkal voltunk a faluba és sikerült kihallgatnom h ki tetszik annak aki nekem..(ami nem volt nehéz mert nagyon egy haveri közegben mozgunk és haverom is szal....)egyik oszttársa aki vmi nagyon jó nő és h nincs kint facen az h járnak..meg ilyesmik..aztán néhány nappal később halloweeni buli volt..ami úgy zajlott h haverunknál(aki tetszik bnőmnek)és már mindenki becsípeett becsípett meg hideg is volt kint szal bementünk a szóbájába a srácnak..franciaágya van neki amire elfeküdtek (srác akinál voltunk és bejön bnőmnek átkarolta bnőmet melletük másik haverunk mellete meg a srác aki nekem bejön)nagyon ugy láttam h nekem már nincs hely szal ink elfeküdtem a lábuknál..aztán a srác aki nekem bejön megkérdezte h nem akarok e odafeküdni közé meg másik gyerek közé meg h szorít nekem helyet..szorított is..kényelmesen befészkeltem magam meg minden és egszer csak átkarolt..és konkrétan ésmásba kulcsolódva feküdtünk ott..(és akkor még ugy tudtam h van barátnője ami nemjutott akkor perpillanat az eszembe..de neki is eszébe juthatott volna mellékesen)mi csak beszélgettünk meg ilyenek full hülyeségekről..mi feküdtünk az ágy szélén és egszer csak megcsúszott és nemtudott megkapaszkodni..csak a jobb mellembe..ami őt baromira nemzavarta..aztán elkezdett kicsit lejebb is fogdozni amire azért már rákérdeztem..de nemválaszolt..aztán eszembe jutott h van csaja..szal leállítottam..eléggé durva egy este volt de nem úgy..ezzel eléggé összezavart ugye mert eléggé sokszor közölte már velem h nem akar semmit..ma meg csak ugy random facezok és rábukkantam a csajra akivel állítólag jár..mondanom se kell h a csajnak van pasija..csak nem ő..és már régebbóta mint amit Ő mondott..szerintetek?????
2013. nov. 1. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a srácot a francba. Szerintem ő sem tudja, hogy mit akar.

...

2013. nov. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar tőled semmit, csak kipróbálta, hogy kapható vagy-e egy gyors dugásra. Ha igent mondtál volna, akkor is lekoptatott volna utána, meg most sem kïváncsi rád: ez a srác csak szexre akar(t) téged használni. Ne legyél buta, legyen méltósàgod, ne add magad ilyen könnyen. Bárki megfoghatja egy buli alatt a melledet? Mert ezek után ilyen híred lesz!
2013. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hali, 2-szeri olvasásra felfogtam h miről van szó. Egyrészt szerintem nagyon jól tetted h nem hagytad magad tovább fogdosni, másrészt nagyon sajnállak h egy ilyen fiú tetszik mivel az én véleményem róla így az elhangzottak szerint az, hogy ez a fiú nem becsüli meg a lányokat és csak szórakozik velük.. Nem tudom hány évesek vagytok, de hidd el van nála normálisabb fiú is a világon.:)
2013. nov. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..és asszem igazatok van..csak hát az nem olyan könnyű..:P
2013. nov. 2. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!