Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Skydaz-ról...

Hogyan lehet a Skydaz-ról letöltött modokat berakni a Minecraft-ba?

Figyelt kérdés
Találtam egy Youtube-os videót ahol leírja, hogy hogyan kell berakni a modokat és én mindent így csináltam(Futtatás: %appdata% --> .minecraft --> bin --> minecraft.jar --> Társítás --> WinRAR archiver --> Törlöm a "META-INF"-et és a mod mappájának a teljes tartalmát beleteszem a minecraft.jar WinRAR archiver formájába)

2013. nov. 2. 08:10
 1/8 anonim válasza:
Melyik mód? Attól függ.
2013. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Traincraft és Zeppelin mod
2013. nov. 2. 21:07
 3/8 anonim válasza:
A traincraftot én mineforge segítségével csináltam ( de azzal is kell ) a mineforget igy kell betenni %appdata%-> .minecraft-> bin-> minecraft jar amit társítasz ahogy te is csináltad-> és beteszed a forget mindenével + META-INF törlése. Majd a modot a .minecraft ban lévő mod mappába teszed. A zeppelint is asszem így kell. De a forget a verzióra töltsd le pl.: 1.5.2 minecrafthoz CSAK 1.5.2 minecraft forge lehet. Ha nem a verzióhoz teszed akkor nem mükszik. Remélem segítettem és működik is. Jó játékot!
2013. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit csináljak, ha nincs a .minecraft-ban mod mappám, csináltam ilyet és bele és beletettem a forfe-t, de nem működik :(
2013. nov. 9. 21:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Mit csináljak, ha nincs a .minecraft-ban mod mappám, csináltam ilyet és bele és beletettem a forge-t, de nem működik :(
2013. nov. 9. 21:19
 6/8 anonim válasza:
Szia a modot kell beletenni és a forget a minecraft jar ba de ha akarod feltöltök vidit a traincraftról a youtubere. De az 1.5.2 lesz ha nem baj. Csinálhak pénteken?
2013. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szívesen csinálok neked vidit. Úgy is kell a csatornámon egy modbemutató :D
2013. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Videóban tényleg jobb köszi!

Ha megvan, akkor légyszi majd küldd el egy válaszban a linket.


Köszi

2013. nov. 16. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!