Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen?

Annamari17 kérdése:

Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
azalmoknehatalanvaloravalnak.blogspot.hu Nemrég kezdtem el, és kíváncsi lennék, hogy nektek hogy tetszik. Kell-e rajta valamit javítani? A blog kinézetén esetleg? Tetszenek a szereplők? Hogy tetszik az első nap? És még sok másik kérdés...

2013. nov. 3. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

A szövegről nem tudok mit mondani, mert nem lehet elolvasni ezen a sárga alapon a fehér betűket.


Egyébként a fejléc piros betűit sem a kék firkás háttéren.

2013. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hátterén meg a betű színén én is változtatni akarok, mert tényleg nem látszik semmi. A kék háttér nekem nagyon tetszik, szerintem a bloghoz illik, de első kiválasztásra lett és nem gondoltam át rendesen, hogy mennyire látszik a szöveg. Nem sokára változtatok a dolgokon. :)
2013. nov. 3. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2013. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amugy te hány éves vagy?
2013. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha akarod, akkor kövesd be a blogot. :) 14 :]
2013. nov. 3. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
"évfolyamomból, mert szalajtottam." nem "halasztottam"? Amúgy csak beleolvastam, eddig jó; + sötét háttérhez világos betű, és fordítva is:))) Amúgy szép az a rózsaszín:))
2013. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :3 amúgy én nem tudom, nekem világ életemben szalajtást mondtak, de lehet, hogy halasztásnak mondják egyébként. :)
2013. nov. 5. 14:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!