Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok anime idézeteket?

Mondanátok anime idézeteket?

Figyelt kérdés
az anime címét és a szereplő nevét aki az idézetet mondta ha lehet írjátok mellé

2013. nov. 4. 16:34
 1/6 anonim válasza:

Félünk attól, ami alaktalan, de ugyanezért tiszteljük is.


Bleach 1.rész narrátor

2013. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"A pillanatból a pillanatba születnek és meghalnak, Az emberek újra s újra ismételni fogják ezt. Remény nélküli megállás! Valami szomorú és kínos, mégis bájos. A betegség az úgy nevezett: öntudat. Az elkerülhetetlen része az életnek hívja ezt úgy hogy: A Magad Igaza!" ~ Chunibyuu demo ga koi shinasai, utolsó rész vége, narrátor



"Az éjszaka vöröses fénybe öltözik.

Időn és téren túl a valóság és a valótlanság közötti világ.

A fiú és lány nyomában a kérlelhetetlen fekete ruha.

Mi szél sodorta erre a baljós helyre őket, vajon felébrednek-e valaha ebből a rémálomból?" ~ 11eyes, minden epizód eleje, narrátor (külön kiemelés, hogy az eredeti japán verzióban is magyarul van bemondva)



"Tudod, mikor valami rossz történik velem, szeretem azt gondolni, hogy az én hibám. Mert tudod, ha valaki más hibája lenne, akkor én semmit nem tehetnék ellene." ~ Black Rock Shooter



"Az üzlet és az erkölcs két különböző dolog." ~ Trinity Blood



"Az út, ami háromfelé ágazik, melyiket akarod megvédeni? Magad, másvalakit, vagy egy elérhetetlen álmot? A zavarodottság három irányból érkezik, egy végtelen körforgás." ~ Hell Girl



"Csak azokat, akik készen állnak arra, hogy tüzeljenek, kellene eltüzelni." ~ Code Geass

2013. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az igazság mindig győzedelmeskedik" L Death Note

"Mikor meghalok inkább jusson eszembe hogy mindent megtettem érte, de nem sikerült elérni az álmomat. Mint az hogy lett volna esélyem, de meg se próbáltam" -Takagi Akito (Bakuman)

2013. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A legszörnyűbb sors vár rád, de te még mindig az ellenfeledért aggódsz.

Ostoba vagy, de nemes!" - Genkai (Yu Yu Hakusho)

2013. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KoNaN válasza:
"Sokan vannak akik jobban szeretik az egyedüllétet, de senki nem képes elviselni a magányt" - Fairy Tail (Makarow)
2013. nov. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!