Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Magyar Tűzoltóságnak mekkora...

A Magyar Tűzoltóságnak mekkora állománya van?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 17:40
 1/4 anonim válasza:
ezt nehéz lenne megmondani, de úgy tudom évente 250-300-at vesznek fel, de ez nem biztos...
2013. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

azóta kicsit utána számoltam neked: ha minden igaz 3-6ezer fő lehet. de az is lehet, hogy valamit nagyon benéztem :D


előző voltam

2013. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Buta kérdés, mert nincs Magyar Tűzoltóság.

Katasztrófavédelem van már csak 2012-től. Abba integrálódott be a hivatásos tűzoltóság. A katvéd helyi szervezeti egysége a hivatásos tűzoltó-parancsnokság.

Szervezet: KATASZTRÓFAVÉDELEM

állománya: TŰZOLTÓK. (Nem minden tűzoltó vonulós tűzoltó).

A tűzoltók hatósági, iparbiztonsági, polgári védelmi feladatokat is végeznek. A katasztrófavédelem egy szelete csak a beavatkozói munka.


A katasztrófavédelem állománya : 12.000 fős jelenleg, melyből betöltött státusz 10.500.

2014. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
utána néztem, a vonulós tűzoltó pozíciók száma 8010. nem lehet tudni, hogy ebből mennyi betöltött. első voltam
2014. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!