Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tűzoltósághoz jelentkeznék...

Tűzoltósághoz jelentkeznék kapok hozzá szerintetek erkölcsi bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Szeretnék tűzoltónak jelentkezni ahhoz erkölcsi bizonyítvány szükséges. Engem súlyos testi sértés miatt pénzbüntetésre ítéltek amire kaptam 24 hónap részletfizetést és a felét már le is tudtam. Az erkölcsi bizonyítványban ennek lesz-e nyoma, ha igen akkor meddig, vagy így is felvesznek tűzoltónak?

2013. nov. 5. 11:53
 1/4 anonim válasza:
Teljesen mindegy, mert az erkölcsi bizonyítvány kevés lesz. A rendvédelmi szervekhez jelentkezők esetében sokkal komolyabb vizsgálat van. Nyugodt lehetsz, hogy szépen levizsgálják a komplett hátteredet. Nyitott könyv leszel előttük. Amit írtál az nem feltétlenül kizáró ok.
2013. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én úgy tudom, hogy ez mindenképpen kizáró ok

de lehetsz még önkéntes :)

2013. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kicsit csalódott vagyok azt hittem hogy pontost választ fogok kapni, de sebaj köszönöm a két hozzászólónak a segítséget.

Esetleg ha időtök engedi leírhatnátok hogy mire alapoztátok válaszotokat tehát tipp vagy valami biztosabb előre is köszönöm.

Szép napot!

2013. nov. 26. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem válhatsz 10 évig hivatásossá. Sem a katasztrófavédelemnél sem a rendőrségnél sem a BV-nél. Ezzel foglalkozom, de most nem akarok fejtegetni, hogy mire alapozom. Jogszabályra.
2014. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!