Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rejtett szám hív, felveszem...

Ha rejtett szám hív, felveszem, és megkér, hogy várjak a munkatársuk jelentkezésére, az mi?

Figyelt kérdés
És még nekiáll bárgyú zenét nyomni. Épp siettem és kezem is alig volt, türelmetlen voltam és anyázva letettem, utána gondolkodtam, hogy ez nem feltétlenül telefonbetyár, hanem talán másfajta hülye. Telemarketinges? Hivatalos szerv? Hol szokás azzal felhívni, hogy várjál? Pár órával ezelőtt volt, azóta nem hívott.

2013. nov. 5. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

Igazából ez valószínűleg egy telemarketinges, csak meglepődött, hogy felvetted és amíg összekeresi a tudatmódosító előre megírt dumáját, addig várakoztatott.

2013. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor történik ha valamilyen cégnél visszahívást kértél. (pl. UPC) Lehet csak valaki véletlen elírta, és a te számodat adta meg online.
2013. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ó, egyem meg a cicijüket!
2013. nov. 5. 16:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 5. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!