Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy történetem illetve...

EniHugi kérdése:

Van egy történetem illetve már készül a második nagyjábol leírtam hogy kerülhet ki a nagyvilágba nem saját költségen?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy vagy könyvszerűen átfogalmazni hogy azt a hatást adja amit az a történetben jelképezni akar!De inkább szerintem filmnek való! Hol tudok olyan segítséget találni aki megbízható és akár mondhatni ilyen téren felkarolna! Nekem fontos lenne ezek a történetek jelképeznek nálam dolgokat! Előre is köszi!

2013. nov. 6. 14:23
 1/3 Grielean ***** válasza:

Ha valóban olyan jó, hogy megérné kiadni, akkor keress fel néhány könyvkiadót! Ha nem látnak benne fantáziát, akkor viszont csak saját költségen lehet kiadatni.

A filmekhez annyira nem értek, de gondolom a forgatókönyvekkel is hasonló a helyzet.

2013. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik pláne ami miatt megírtam! Csak írásban ilyen formán nem vagyok jó maga az alaptörténet a szál végigvezetése jó csak segítség kellene hogy valami nagyot leheessen belőle alkotni, hogy az könyv formában is élvezhető legyen! Bár most amin dolgozom az már másabb hangvételű :) még írásban is jó :) Szóval pont ez a lényeg nem tudom hogy egy könyvkiadó mit tud kezdeni vele! Én nem érzem befejezettnek viszont milliószor átolvastam és tetszik csak valami nem stimmal és az átformálásban kellene valaki aki úgy segít hogy az mindenkinek jó legyen a végén!
2013. nov. 6. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs benned semmi alázat. Ha te magad jónak tartod és ezt bizonygatod, általában sz.r az egész
2016. nov. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!