Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én kicsi pónim rész? (több lent)

én kicsi pónim rész? (több lent)

Figyelt kérdés

ez az epizód már elvileg megvan magyarul is megkeresnétek nekem mert nem találom? http://www.youtube.com/watch?v=D6FYFcxnJSI

BUNKÓK KÍMÉLJENEK!!!



2013. nov. 6. 17:17
 1/8 anonim válasza:
Itt meg tudod nézni a teljes részt: [link]
2013. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ha kérhetném még ezt a rész is meg kéne keresni mert nem tudom mi van velem nem találok meg semmit!!!!!!!!!!!!!!! XDXDXD
2013. nov. 15. 21:11
 3/8 A kérdező kommentje:
bocs nem írtam oda mit valami varázslat vesz körül mindenkit applejack kicsi lesz fluttershy mély hangú pinky pienak pöttyös nagy nyelve lesz twilight sparkle pedig nem tud varázsolni
2013. nov. 15. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik rész, de az amikor Zekórával először találkoznak. 1. évadban van szerintem.
2013. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én tudom!itt a link: [link]
2013. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bridle Gossip a címe, és az 1. évad 9. része.
2013. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha van gmail-es emailcímed, akkor innen le tudod tölteni. (Lejátszótól függően) tudod állítani a szinkront magyar, és angol között, és a felirat is benne van


[link]

2013. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd be a Google-ba hogy én kicsi pónim és rögtön az elsőre Menj rá és ott lesz ördögi pletyka címmel😉 egyébként ma néztem azt a részt 😁
2015. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!