Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Has szörtelenítésre tippek?

Has szörtelenítésre tippek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és kb 1 éve elkövettem azt a hibát, hogy a hasamon éppen csak kinövő kicsi szört levágtam hajnyíróval.... És ezt sajnos legalább 5x elkövettem...

Most pedig egyre jobban nő a ször, a legyalult területen, ami nagyon zavar. Utána olvasgattam, és mint kiderült, ezt nagyon nem így kellet volna csinálni. A kérdésem tehát az lenne. Melyik a legjobb, legtovább tartó szörtelenítési módszer, ami hosszan tart, megállítja, vagy épp visszafordítja a folyamatot?



#has #tanács #tipp #Szörtelnítés
2013. nov. 8. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyantát próbáltad már?
2013. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ugye lány vagy?
2013. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagok...
2013. nov. 9. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi a bánatért akarod szőrteleníteni a hasadat?
2013. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Csak a gyantától lesz egyre kevesebb, és az sem rögtön. Évekbe telik.

A gyantán kivül van még az epiláló gép (Braun, Phillips, Babyliss, etc), de azt még a nők közül sem bírja mindenki. Szóval a gyanta, az egy rántás, egy ordítás, kb. négy hetente.

Vagy hagyod, ahogy van.


Vagy pedig eltépsz egy kozmetikushoz tartós szőrtelenítésre, egy pár alkalommal kell menni, vagy pedig egy dokihoz, lézerrel.

Lézeres gépek már kaphatók, otthonra, személy szerint félek tőle. De én már férjnél vagyok.

Ezek vannak. (a krém elvben ugyanazt hozza, mint a borotva, mert nem tőből tépi ki a szőrszálat)

2013. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!