Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rettegek az iskolátòl!...

Rettegek az iskolátòl! Össze szorul a gyomrom ha csak rá gondolok. Bővebben lent! Tippek?

Figyelt kérdés

Most fogom kezdeni a középiskola utolsò èvét. És mégis, szinte csak egy barátom van.

A történet ùgy kezdődött,hogy a szüleim pár hónapos koromban elváltak.Édesanyámnak hamar lett ùj partnere,egy francia üzletember.Nem sok kellett anyukamnak,hogy összecsomagoljon,fogjon engem,és Párizsba költözzön. 11éves koromig éltem kint,majd ők is elváltak.Mindkét nyelven folyékonyan beszélek,de a magyart a mai napig olyan "franciásan"ejtem. Nem szàndékosan.

A középiskolát ezzel együtt ha minden jòl megy három iskolában végzem el. Az első naptól kezdve eddig minden iskolában a bemutatkozásom után mindenki lesajnált,lenézett,vagy nem tudom. Pedig barátkozni is próbáltam mindig,de minden tanítási napot egyedül töltöttem. Majd jöttek a szivatások,mindenki francia cselédlánynak hívott,mert hasonlítok valami általuk látott film főszereplőjére. Egyetlen egy barátnőm van,a második iskolàmban osztàlytársam volt,majd miattam megutálták őt is. De ő nem váltott iskolát. Folytathatnám mèg a történeteket de nem untatok tovább. A kérdésem,hogy vajon én tehetek valamit hogy elfogadjanak,vagy ilyen esetben mi a teendő?Ötletek?Iszonyatosan félek. Előre is kőszönöm!


2013. szept. 1. 14:23
 1/4 anonim válasza:
Szerintem király, hogy kétnyelvű vagy. :) máshol is mennek szivatások, nem szabad foglalkozni velük. Örülj, hogy van legalább 1 barátod és becsületes meg. Igyekezz arra gondolni, hogy idén érettségizel, és elfelejtheted azokat, akik bántottak.
2013. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom,bar mindenki igy gondolna!:) Megbecsulom ot nagyon,es koszonom a valaszt!:)
2013. szept. 1. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglakoz velük! úgy is ez az utolsó év aztán már nem fogsz találkozni velük!:)és legyél büszke rá hogy 2 nyelven tudsz így biztos jó munkád lesz!:) (én csak magyarul tudok):D
2013. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hogy milyen emberek vannak manapság :( olyan szörnyű ezt látni hogy azért mert jobb életed van és lesz is mint nekik akkor már mindjárt kiközösítenek.Pedig te nem tehetsz róla hogy kiköltöztetek párizsba.Az ilyen lenéző undok alakokkal mint ők nem kell foglalkozni.Pár év múlva lehet hogy te leszel a főnökük és akkor meg nyalizni fognak neked hidd el.:) De addig is kitartás! És sok sikert az érettségidhez! :)
2013. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!