Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti a Mónika és Marietta...

Ti a Mónika és Marietta neveket hogy becéznétek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mauni, Marcsa
2013. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Két jovendobeli kislányomnak szeretném adni a neveket, akik jelenleg még nem szulettek meg (ikrek lesznek):-) ezek a nevek igazán tetszenek, de így teljesen kimondva. A becézést a jovobeli barátaik miatt kérdezem így kíváncsiságból. :-) a páromat ismerve o se fogja kimondani a nevuket .. A Marcsa olyan harcsának hangzik.. Viszont várom a továvbi otleteket :-)
2013. nov. 8. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Móni, Mari. Én nem nagyon tudok mást.
2013. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Ha nem szeretnéd nem kell becézni!

Az én lányom Emília, nem becézzük, mikor pár hónapos volt, megkérdezték, hogy becézzük? Mondtam nem fogjuk, az ismerősöm azt mondta, Ő is ezt mondta annak idején, mind a 4 gyereknél, aztán valahogy elbecézték őket.

Mi ma sem becézzük, 6,5 éves.

2013. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Móni,Mari
2013. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Gyönyörű neveket választottatok, végre nem valami tucat divatnév páros. :)

Mónika: Móni (ezt nem szeretem, de egy opció), Moncsi, Mimi, Mona.

Marietta: Marcsi, Mara, de Manát is ismerek ilyen névvel. Egyébként az általam ismert Marietták 90%-át nem becézik, ez az név teljes alakjában a legszebb. :)

2013. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én nevem Marietta. Nem szoktak becézni sehogy.

Olasz eredetű név ,a magyar megfelelője a Marika ,ami a Mária becézése. :)

2016. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok ,ezt kifelejtettem.

Most ötödikes vagyok ,az új oszályfőnök kérdezte év elején tőlem ,hogy hogyan szoktak becézni ,mire én mondtam ,hogy sehogyan sem , és hogy elvileg ez már "alapból becézett " név. :)

2016. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
JajhIstenem :D Uccsó vagyok megint, osztályomban sokan csak "Margónak" hívnak. Nem igazán értem, ez egy totálisan más név, de nekem ez az egyetlen becenevem, annak ellenére, hogy nem különösebben szeretem,de már megszoktam D
2017. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!