Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az almomat valora szeretnem...

Az almomat valora szeretnem valtani, normalis viselkedes ez?

Figyelt kérdés
kisgyermek korom ota az almom hogy majd egyszer nyerek valamilyen szerencsejatekon.tudni kell rolam hogy 7 evet voltam nevelointezetben,7helyen.a csaladom nagyon szegeny a mai napig is.mindig abban a hitben eltem hogy majd egyszer nyerek es majd lessz sok sok penzem.kulfoldon elek,4 eve Olaszorszagban.es meg mindig azt hiszem hogy ez megtortenik.tudni kell rolam hogy nem szokasom jatszani.eletemben kb otszor jatszottam kenot,abbol egyszer nyertem 50 eurot.egyszer meg 10-et.tudom milyen hazat szeretnek a penzbol,milyen szinu,butorok,stilus,milyen kocsim lenne,kiknek segitenek,hany kutyam lenne(habar most is van egy)mit szeretnek stb..es a legrosszabb hogy ugy hiszem hogy ha jatszanak nyernek is.mintha csak ram varna a nyeremeny.
2013. nov. 9. 19:14
 1/1 acelsziv ***** válasza:
Ott a gond, hogy az álmodat olyan eseményre építed, aminek igen kicsi a valószínűsége.
2013. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!