Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt mondják, hogyha egy...

Azt mondják, hogyha egy embernek levágják a fejét, akkor még 3 másodpercig lát (utánna) igaz ez?

Figyelt kérdés
Kicsit morbid kérdés, de kíváncsi vagyok rá!

2013. nov. 10. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki ezt kipróbálta, már nem tudja elmondani...

Aki meg nem próbálta, csak találgathat!


Van egy anekdota!


A nyomozás során az özvegyasszony elmondja a nyomozóknak, hogy társaság volt náluk és beszélgetés közben ő észrevette, hogy a férje elaludt...

Nem szerette volna nagydobra verni, ezért megérintette a nyakát...

A probléma ott kezdődött, hogy a férj éppen azt álmodta, hogy egy hóhér le akarja vágni a fejét és amikor a feleségének a hűvös ujjai a nyakához értek, ő azt hitte, hogy a hóhér bárdja az és annyira megijedt, hogy szívinfarktust kapott és ebbe belehalt!


Hol a hiba a történetben? ;)

2013. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jogos, hisz nincs mi amibe szörnyethaljon mert maga az agy nem sérül, csupán oxigén nem jut oda, így lehet hogy 3 mp! De nem tudom pontosan, csak logikusan belegondoltam! :)
2013. nov. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 z. f. ***** válasza:
nem tudhatni hogy mit álmodott.
2013. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!