Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik?

Szerintetek melyik?

Figyelt kérdés
ez most azoknak szól akik szeretik Justint Biebert!!! anya azt mondta hogy kettő karácsonyi aji között kell döntenem! vagy kapok egy telót (van telóm: sony ericsson experia x8, csak már tiszta karc meg folyton szarakodik de működik meg minden) vagy elmehetk Justin Bieber 2014, január 20.-ai koncertjére!!!! ti melyiket választanátok????

#újtelóvsj.b.konci
2013. nov. 10. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:
azt még szeretném hozzá tenni hogy nekem Justin a mindenem!!!!
2013. nov. 10. 14:38
 2/7 anonim ***** válasza:

egy zenészt és zenét se kiálts ki a mindenednek, mert az azt jelentené, hogy megélsz család és barátok nélkül.. ami egyértelműen lehetetlen


hát ha fontosnak tartod, hogy olyan telefonod legyen, amivel nem csak telefonálni és sms-t küldeni lehet hanem másra is jó, akkor én azt mondom, hogy inkább a telefont válaszd, mert az tartósabb, mint egy egy estés koncert


bár ha az árakat nézzük, vehetnél ebből vagy 8 színházjegyet is, sokkal jobban megérné:D

2013. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
színház jegyet azt :D :D ......... amm jó akkor nem a mindenem hanem a három negyedem :D :D ....... és a telómmal lehet zenét is hallgatni (:D) meg fényképezni meg minden szír-szar.....és ugye Justin meg nem minden nap lesz hozzám ilyen közel...de a teló is fontos mert b*szod a mostanim az b*szki egy roncs....na de JUSTIN!!!!!!!!!! :O :O :O
2013. nov. 10. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:

erre mondja a költő, hogy

"kultúrálódni nehéz, mindenki jobban szeret b*szni,

sajnos csak kevesen tudnak a sorok közt olvasni

-oly albumodról van szó, amiben elmélkedz a koron?

-egy fäszt, hülye vagy? a kurväkról kinn a kocsisoron!"


a színház 8 sokkal értékesebb este lenne, mint egy koncert.. és többet adna hozzád, mint egy telefon:D


namindeg,y én a telefonra szavazok! arra szükséged lesz, a Bieber-gyerekláz, meg majd elmúlik:D

2013. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nehéz választás :///// (NEKEM)
2013. nov. 10. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:

egy újabb elkényeztetett nem túl intelligens 10 év körüli gyerkőc :) te is sok értéket adsz majd a világnak...

ahelyett, hogy vigyáznál a drága okostelefonodra inkább tönkreteszed... csak gratulálni tudok.

2013. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egy újabb elkényeztetett nem túl intelligens 10 év körüli gyerkőc :) te is sok értéket adsz majd a világnak...

ahelyett, hogy vigyáznál a drága okostelefonodra inkább tönkreteszed... csak gratulálni tudok. igen lehet hogy 13 évesen nem vagyok felnőtt...hát az a teló annyira nem volt drága, és nem tettem tönkre ez így az évek során ment tönkre (nekem legalábbis ezt mondták a t-mobil-ba) ...jujj hát köszönöm szépen :*

2013. nov. 10. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!