Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan angol/amerikai...

Tudnátok olyan angol/amerikai lány-és fiúnevet mondani, ami picit a lázadóbbaknak való?

Figyelt kérdés

Egy történetbe kell...A lány/srác nagyon lázadó típus,olyan rockeres,és punkos...

Olyan név kéne,amire ha rágondolok,egy lázadó gyereket látok magam előtt.Nekem ilyen pl. a Charlotte



2013. nov. 10. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Roxy, Ryan
2013. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Riley, Kevin, Curtis
2013. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Azta-paszta, senki ne sértődnék meg ne nagyon bugyuta nevek lettek felsorolva. Szerény véleményem szerint az ilyen fellengzős, "fantörpikus" nevek idegtépően clichések.

Mit szólsz, ha azt mondom, nem a névvel kéne kitűnni, hanem a karakterrel, jellemmel?

2013. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert ugye rocker családból származik,nem lehet olyan neve mint a kis kurv*knak.Te meg ha nem tudsz nevet mondani inkább fogd be a pofán."Lesz pofon mész kórház!" A rendesen válaszolóknak köszönöm.
2013. nov. 16. 00:11
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Ohó, csíp a pisi, kérdező? Akkor én is a bunkóbb énemet veszem elő.

Elég töketlennek és zöldfülűnek kell ahhoz lenned, hogy képtelen legyél felfogni a mondanivalóm értelmét. Egy kellően tehetséges és kreatív írópalánta képes olyan karaktert teremteni a történetbe, ami nem a nevével és/vagy külsejével tűnik ki. Dobálózhatsz kivagyi nevekkel, szarra sem mész vele. Fel kéne fognod, hogy írónak lenni, legalábbis, ha publikálni akarod a műveidet, nem csak a saját kis szórakozásodat jelenti. Próbáltam az humor keretein belül építőkritikával segíteni a további munkásságodat, de az agycsökevényednek még annyira sem futotta, hogy legalább elgondolkozz rajta, kicsit mögé láss a dolgoknak.

Ha nem bírod a kritikát, eltérő véleményt, ne adj isten köcsög hozzászólást, takarodj vissza a szobádba és töpreng el rajta, tényleg akarod-e azt a történetet publikálni. Nem fogsz mindig nyáladzó, imádatos véleményeket kapni, sőt, ha ilyen tajparaszt vagy az olvasókkal szemben, a konkurencia hamar lesöpör a pályáról. Kapj észhez, kislány és vegyél vissza a kakaskodásból.


Más tészta, hogy zenészcsaládból való, de ismételten megjegyzem, ez nem egyenlő azzal, hogy máris fellengzős névvel kell illetni minden kölyköt. Azt képzeled, hogy minden rockernek különlegesen egyedi neve van? Kíváncsi vagyok, tudod-e, kikre gondolok, amikor azt mondom, "Billy", "David", "Lily", "Ann", etc. Mind-mind sziporkázó zenei tehetségek, elhanyagolhatóan hétköznapi névvel, akik nagyot alkodtak a rockzene történetében.

Másrészről pedig névválasztásnál azt is figyelembe kéne venned, melyik korba rakod a karakteredet. Ha volna annyi sütnivalód, először utána néznél, mi volt a "módi" '75ben, teszem fel Angliában. Félre értés ne essék, a szülők - hacsak nincs szadista hajlamuk - nem szúrnak ki a gyerekükkel debil, ódivatú, rivalkodó nevekkel. Mert az a kölyök egyszer felnő és korántsem hót' ziher, hogy akkor is passzol majd a "nagy odafigyeléssel" megválasztott név - most pedig képzeld magad elé Szűcs Eufrozinát, egy, az ötvenes évei közepén járó, seszínű, rövid és kopaszodó hajkoronával megáldott, csöppet sem fitt és fiatalos megjelenésű kisbolti pénztáros nőt, akinek emberundora és világfájdalma kiül öregedő arcára és legszentebb feladatának mások kipletykálását tekinti. Eufrozina néni. Eufrozina néni anno egy tökös, talpraesett csajszi volt, tudod, olyan "pánkos", színes hajkoronával, anarchiás tetoválással, egy szerszámos láda teljes készletét magárra aggatva. Aztán jött szépen az élet és gyomorszájon vágta. Húsz évesen már kiégett, tönkretette a családi kapcsolatait, és hogy ne haljon éhen, piti munkákat vállalt. Azóta megkeseredett, viszont mindenki ismeri a nevét a városban, hiszen nem egykönnyű elvegyülni az átlagemberek szürke masszájában egy ilyen rikítóan förtelmes névvel. Persze mondhatok itt Cserép Ludmillát, Kiss Hildegárdot, Nagy Dzsesszikát, Alpári Angyalkát, Honórciaát vagy Pelágiát is. Nem oszt, nem szoroz. Huszadrangú, hogy magyar, vagy külföldi.


Kapizs?

2013. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem akarom kiadatni,teljesen félreérted.Nem olvason végig,mivel nem nagyon érdekel,de nem fogok sírni rajtad.Maximum a röhögéstől.Ha ez most leszólás akart lenni,akkor gyakorolj még picit és utána pofázz.

Köszönöm,és további szép napot . -_-

2013. nov. 16. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Remélem ilyen helyesírással nem próbálkozol..:)
2013. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Telefonon nem vagyok valami profi ,de egyébként gépen tudok írni...
2013. nov. 16. 22:42
 9/11 anonim válasza:

Kérdező, egyszerűen gyökér vagy o.O


én vettem a fáradtságot és végig olvastam a kis vitátokat de nem tudok Neked igazat adni


gyerekes vagy

2013. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen gyerekes vagyok.Igen hülye vagyok.Igen punkrocker vagyok.Igen,gyökér vagyok.Igen,kimonom a véleményem,akár tetszi kakár nem.

Akinek nem tetszik,az meg így járt.

2013. nov. 17. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!