Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egy alattam lakó...

Halbi71 kérdése:

Mit tegyek? Egy alattam lakó szomszéd folyamatosan az erkélyén dohányzik és ömlik a lakásomba a cigifüst. Két gyerekem van, nem akarunk tüdőrákban meghalni más hülyesége miatt!

Figyelt kérdés
Ha nem akarok konfrontálódni vele, mit tehetek még???
2013. nov. 11. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Akkor csukd be az erdélyajtódat, vagy az ablakot, ahol beszáll a füst.
2013. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Azért, mert az alattad lakó dohányzik, nem fogsz tüdőrákban meghalni. Még azok közül is csak kevesen halnak meg, akik dohányoznak. Az egész csak hisztéria keltés.

Ha nem tetszik, akkor ne nyisd ki az erkélyajtód.

2013. nov. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Sokat nem tudsz tenni. A szomszédodnak joga van a saját erkélyén dohányoznia. Én nem dohányzom, ki nem állom a cigifüstöt, de azért ne akadályozzuk már a dohányosokat mindenhol. A saját lakásában, erkélyén miért ne dohányozhatna?? Amíg cigizik, ne nyisd ki az erkély ajtót. A szabad levegőn nem sokáig marad meg a füst. Tudsz te is várni pár percet míg elszívja...
2013. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

"Még azok közül is csak kevesen halnak meg, akik dohányoznak."

Csak MO-n évente 30 ezer ember hal meg a dohányzás szövődményei miatt. Ez kb az éves halálozás 1/4-e... Jó kevés.

2013. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
És mennyien a szmogos levegő miatt, amit beszívunk.
2013. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Csukd be az ablakot, meg az erkélyajtót!
2013. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 acelsziv ***** válasza:
39%
Beszélj vele, hogy oldja meg máshogy a dolgot. Ha nem juttok dűlőre, akkor mehet a levelezés. Közös képviselő felhívja a figyelmét arra, hogy nem ok, amit csinál. Ha ez sem hat, akkor jegyzőtől kérhetsz birtokvédelmet
2013. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem akar konfrontálódni, tehát előzőek nem jó megoldások.
2013. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

ma 09:25

nem vagyok dohányos ember, de áruld már el nekem, hogy valaki a saját lakásában, vagy erkélyén miért nem szívhatja el a cigijét?? nem a lépcsőházban gyújt rá, nem a liftben, sőt nem egy vadidegen lakásában..


Tudod én nagyon meglepődnék, ha becsöngetne hozzám a szomszéd, hogy jó lenne ha mától nem használnék illatos gyertyákat, mert őt zavarja az illata, mondjuk nem szereti a vanília illatot..

Úgy hajítanám ki, hogy a lába se érné a földet..

2013. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mari53 válasza:
47%
Nem tudom elképzelni,hogy a feletted lakó, ha az erkélyen dohányzik, akkor hozzád a füst olyan töményen bemegy. Mivel a levegővel keveredve már eleve nem lehet olyan tömény, nyilván nem egy csövön fújja le a füsöt hozzád, tehát ez csak kekeckedés. Joga van a saját erkélyén dohányozni, úgy, hogy felesleges feljelenteni a jegyzőnél. vagy akárkinél. Ha annyi nem tetszik, költözz kertes házba, ott nem fog senki a fejed felet lakni.
2015. márc. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!