Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A következő mondatot szeretném...

A következő mondatot szeretném magamra tetováltatni : " A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve. " szerintetek?

Figyelt kérdés
Ugye hát a mondat jelentése , hogy sokszor a jó szándék is elronthatja emberek életét.. Szerintem ez egy életfelfogás. Én személy szerint nem szeretem ha rajtam segítene akarnak , ha nem kérem .. de bennem van a félelem hogy mit szól a környezetem ha ezt magamra tetováltatom ..

2013. nov. 11. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a szöveg miatt fognak "fújolni" Rád; aki utálja a tetkókat, az úgyis leszólja, aki meg oda van érte, jórészt csak azt fogja látni, hogy "Húúúú, van tetkód?!"


Egyébként én frappánsnak tartom. Meg különben is, mint minden művészeti ág (ha a tetoválást lehet annak nevezni, ebben most nem vagyok biztos, de most nevezzük annak), ez is az önkifejezésről szól. Ha neked ez a véleményed a világról, akkor csak bátran varrasd magadra! :)

2013. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl hosszú és közhely.
2013. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első köszönöm! :) . Második : én nem tartom közhelynek .. nem mindenki érzi és érti meg ezt a mondatot hogy valójában mit jelent ! És hogy hosszú az relatív ... Bordára szerintem jó lenne ! :) De persze mindenkinek más a véleménye! Köszönöm a te válaszodat is!
2013. nov. 11. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!