Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harisnyát meg lehet varrni?...

Harisnyát meg lehet varrni? Ha ilyen (kép)

Figyelt kérdés

Két helyen is felszaladt, beleakadt az a sz***r tépőzár a táskámról. :( Most vettem.. és nincs mégegyszer 1000 akárhány forintom rá.. :/

[link]



2013. nov. 11. 22:24
 1/3 A kérdező kommentje:
mondjuk varrónő tud vele mit kezdeni?? ismerek párat..
2013. nov. 11. 22:25
 2/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Mikor én még gyerek voltam, szemfelszedők javítottak harisnyákat. Ha találnál... én már nemtom milyen régen nem láttam egyet sem. Sima varrónő max. megstoppolja, akkor jobban látszik, mintha így hagynád. Ahogy elnéztem, nem szakadt el, nem fut lefelé... Ha igen, akkor te is megöltheted. Ha tudsz kötni, akkor úgyanúgy kell felszedni, a futó szálat kell elcsípni és hozzávarrni olyanhoz, ami még nem fut.

A másik régi trükk a körömlakk volt, azzal megállítottuk a futást, és annyi.

(ma már mindenki újat vesz...)

2013. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Azt felejtettem el, hogy saját anyagával lehet jól varrni, ha lenne másik szakadt harisnya, vagy valami hasonló anyagú zokni, vagy neylonharisnya... ha nem, neyloncérna.

Vagy sima feket is jó, ha nem keresed a perfekciót. :)

2013. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!