Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt pár idézet amit...

Van itt pár idézet amit megköszönnék ha valaki lefordítaná magyarra nekem mert angolul nem tudok a webfordító meg elég rossz így nem értem őket:S mit jelentenek?

Figyelt kérdés

1.when you feel alone just look at the spaces between your fingers and remember that's where mine fit perfectly.


2.i always smile when i see his screen name come up


3.just take my fucking hand and never be afraid again


4.true love is born of songs and promises and the kind of music only two hearts can hear


5.i fucking love you


6.now can you break my fucking heart and tell me you still love me?


7.i wanna wake up where you are


8.it's just you and me


9.it hurts so much to love you the way i do and then look at you and realize how much you don't care


10.i fort you loved me but i was wrorg!


2009. nov. 17. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

3. Csak fogd a b*szott kezem és többet soha ne félj.

5. Kib*szottul szeretlek.

6. Most képes vagy összetörni a b*szott szívem, és azt mondani, még mindig szeretsz?

7. Ott akarok felkelni, ahol te vagy.

8. Ez csak te és én vagyunk.

9. Nagyon fáj ennyire szeretni téged aztán rádnézni, és látni, hogy ez mennyire nem érdekel...


Fejből ennyit tudok, majd lefordítom a többit is, ha lesz időm és kedvem. :D

2009. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jahj köszi:D
2009. nov. 17. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:

helló

az előző válaszoló jókat írt, csak annyi, hogy a 7es az nem felkelni (az get up lenne), hanem felébredni.

A többi:

1. Ha egyedül érzed magad, csak nézz az ujjaid közére, és emlékezz arra, hogy az én ujjaim oda pont passzolnak.

2. Mindig mosolygok ha meglátom a nick nevét feljönni.

3. Az igaz szerelem dalokból és ígéretekből születik, és ez az a zene, amit csak két szív hall.

10. Biztos voltam benne, hogy szeretsz, de tévedtem.

2009. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ucsó vok ne hari, a dalos ígéretes szöveg az a 4es!
2009. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!