Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kell önéletrajz is?

Kell önéletrajz is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nyírbátori Coloplastba szeretnék jelentkezni. Van egy jelentkezési lap létrehozva,amin meg lehet tenni. A lap alján ott van,h lehet önéletrajzot is csatolni, persze fényképpel. Viszont az a problémám, h én most külföldön vagyok, és nem tudok fényképet csináltatni. Vagyis lehet nem a közeljövőben. (Igen, itt is lehet képes csináltatni, nem arról van szó. De egyszerűen állandóan dolgozom, nincs szabadidőm, meg a munkáltatóimtól kéne szívességet kérni- au pair vagyok,de decemberben megyek haza, és addig is szeretnék otthon munkát keresni, vagy legalább is elkezdeni a keresést).

Szóval az a kérdésem,hogy próbáljam meg csak ezt a jelentkezési lapot kitölteni, hátha alapon. (De gondolom ajánlott az önéletrajz, ha már ott van,h lehet csatolni.)



2013. nov. 12. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. De semmilyen fotód sincs? Közösségi oldalon feltöltve valami? Kivágod az arcképed és csatolod az önéletrajzodhoz, nem olyan bonyolult ez.
2013. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
minden honlap,ami az önéletrajzírással foglalkozik kiemeli,h rendes igazolványképet kell csatolni az önéletrajzhoz. Nem saját készítésű, nem közösségi oldalas, stb. Ezért van para.
2013. nov. 12. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!