Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet team fortress 2-be...

Hogy lehet team fortress 2-be ingyen prémiumot szerezni?

Figyelt kérdés
mindig csufolnak mert f2p vagyok és idegesit meg alig lehetnek tárgyaim és nagyon kéne de nincs pénzem rá lehet survey nélkül ingyen?

2013. nov. 13. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább örülj neki, hogy ingyen játszhatsz.


Amikor 5 éve megvettem (!), még egy aránylag értelmes játék volt. Most is vannak benne jó dolgok, de már az anyja sem ismerne rá, annyi plusszt beleraktak.

2013. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A legeslő válaszoló nagyon jól mondja. Én is körübelül 2 vagy 3 éve játszok a játékkal és eszméletlen jó még úgy is, hogy F2P vagy. Ne vedd figyelembe azért mert csúfolnak /Igaz én már megvettem a játékot/ semmi gond nincs azzal, hogy csúfolnak a játék az játék a cuccok se számítanak :).Csak, hogy tudj játszani INGYEN és örülj tényleg...,hogy nemkell fizetni érte.
2013. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dobilevi válasza:

Egyébként van 1 egyetlen mód arra hogy ingyen prémium legyél.

Úgy,hogy egy barátod küld neked egy prémium accountra váltó tárgyát,amit a mann co. áruházban tud megvenni.

2014. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fél ève lettem prémiumos úgy,hogy vettem 0.39€ ért egy cuccot (asszem jelzőpisztolyt)és máris prémium vagyok!
2014. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ry_der válasza:
A mostani TF2-ben lehet venni 0,07 € /kb. 20 Ft/ egy katapultot, amit ha megveszel, emgkapod a prémiumot+ egy barátodnak örömet is okozol egy ajándékkal :)
2014. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!