Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek?!

Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, fiú. Az osztálytársaim gyűlölnek, pedig semmi olyat nem tettem velük. Lenéznek és mindig megaláznak. Barátaim nincsenek :( a családom nem ért meg, meg akarok halni..
2013. nov. 13. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó a világ sajnos...aki egy kicsit is más, mint az "átlag", azt el kell taposni, lelkileg tönkre kell tenni. :(

Hogy érted, hogy a családod sem ért meg? Mit mondanak?

Néhány év múlva jobb lesz, csak te higgy magadban, tűzd ki a céljaidat, amiket el akarsz érni az életben és arra koncentrálj. Akik rosszat tesznek neked ok nélkül, meg fogják a sorstól kapni a maguk büntetését. Ne hagyd elsöpörni magad, légy belül erős! Ha megtalálod az életcélodat és később a szerelmet, sokkal könnyebb lesz!

2013. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megértelek :( ha dumálni akarsz róla akk írj rám

15/F hasonló helyzetbe

2013. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van :( ugyérzem már nem birom:// írtam!:|
2013. nov. 17. 10:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!