Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyek? Ha a hangszereket...

Mi legyek? Ha a hangszereket imádom?

Figyelt kérdés

Na, tudok hegedülni, gitározni, meg minden:) 18 vagyok, de nemtom mi legyek. hangszerekkel akarok foglalkozni, de úgy, h játsszak is rajtuk. Tanár nem akarok lenni, inkább a halál:) hangszerboltos sem, hangszerkészítő sem, és a "művész"? az meg tuti, nem mondhatja el magáról, hogy rendszeres havi keresete van. Meg a mai világban?!

Ezeken kívül még mi van? Tényleg tanácstalan vagyok...


2009. nov. 17. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hangolónak is elmehetsz:)
2009. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bandát / együttest / zenész társaságot is alapíthatsz.
2009. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
lehetnél hangszerkészítő... jobbat nem tudok
2009. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:(
2009. nov. 18. 16:24
 5/6 A kérdező kommentje:
azért köszi
2009. nov. 18. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is imádom a hangszereket! Anyukám zenetanár, fuvolát tanít, én is tudok fuvolázni. Jártam gitározni és basszusgitározni is, bár abban nem vagyok nagyon kiemelkedő. Nekem nincs semmi célom vele, de az életem sokkal jobb lett tőle, az biztos. Aki a zenét szereti, és műveli, az biztosan egy nagyon értékes ember. Arról nem beszélve, hogyha fiú vagy, a csajok bolondulnak a zenész srácokért =).
2009. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!