Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy Harry...

Hogyan érjem el, hogy Harry Styles kövessen twitteren?

Figyelt kérdés

elég sokaknál látom, hogy nem csak Harry, de akárki ismertebb ember követi őket. Ők/ti hogyan érték/értétek el?

már elég régóta próbálkozom.

csak ÉRTELMES válaszokat szeretnék:)



2013. nov. 13. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy az igazi sztár követi őket? Sok a kamu profil.
2013. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom làny vagy nézd+általábban csak szép lányokat követ vissza,mondom álltalában szerintem$
2013. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #1 válaszoló...látszik, hogy nincs twittered, az igazi profilokat csak azok tudják összetéveszteni a kamu felhasználókkal, akik nem is regisztráltak a twitterre. Az sztárok igazi profilján van egy kék pipa, ammi jelzi, hogy ők az igaziak, plusz nekik is van a legtöbb követőjük, nem gondolod?


Amúgy meg jó kérdés, hogy lehet elérni...én is régóta próbálkozom, de semmi...én viszont azt vettem észre, hogy csak olyat követnek be, aki vagy angol vagy amerikai, esetleg még az, aki mindig angolul tweetel (nem nekik, hanem amúgy, mindent), de láttam egy magyar fiú profilján, hogy követi Jason Derulo, pedig ő mindig magyarul tweetel, szóval ez nem mindig van így, de a One Direction tagjainál speciel ezt vettem észre, mert én is próbálkozom, ha fenn vannak. :)

2013. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bugár Friderika válasza:
100%
Hát én amikor látom,hogy mondjuk 1 perce tweetelt akkor mindig irok neki a twitterére :D Ezt már kb. 1 éve játszom,de még mindig nem követett vissza,úgyhogy más eszközökhöz kell folyamodnom :D De próbáld ki te is,lehet,hogy neked be jön majd :)Jah,és majd 23-án lesz az 1D Day és aznap a srácok follow spree-zni fognak *_*
2013. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
59%
én speciel logan hendersonnál azt láttam meg még több sztárnál is hogy palvin barbit is követik és ő is magyar
2013. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
egyébként énis angulul twetelek mert a magyarokat le se szarják meg mi vagyunk tízmillióan akik közül nagyon max ha 50000-en twittereznek szval ezért de pl david villa spanyolul tweetel
2013. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

és azt kérdezném még, hogy a follow spree hogy működik?:)

ott mit kell csinálnom?:o

2013. nov. 15. 13:24
 8/12 anonim ***** válasza:
A follow spree lenyege az, hogy rajongokat követnek vissza, es neked semmi mast nem kell csinalni, csak irogatni kell nekik twitteren...en mondjuk javasolnam, hogy viszonylag ertelmes dolgokat, nem csak a szokasos "Follow Me PLEASE!!! I love you!!" üzeneteket. Ha olyan kedvük van, akkor csak ugy spontan csinalnak ilyen follow spree-t...es ennel a livestream dolognal eleg sok eselyed lehet :) (az ekezetert bocsi, nemet a billentyüzetem)
2013. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
amugy Palvin Barbinak megvan a hirneve is ahhoz, hogy hiressegek kövessek, semmi köze nincs ahhoz, hogy magyar vagy nem...
2013. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm a kommenteket:)
2013. nov. 15. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!