Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb, ha...

Szerintetek melyik a jobb, ha sokan vagyunk de gyengék vagy kevesen de erősek? Ha lehetne milyen csapatot választanátok (Harcban)?

Figyelt kérdés
Nonszesz tudom de ti melyket?

2013. nov. 14. 21:51
 1/4 2xSü ***** válasza:

Sok lúd disznót győz…


Persze attól függ, milyen harc, miből fakad az erőkülönbség.

2013. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én személy szerint a 2.-at mondanám de szerintem egyénfüggő.Főleg azért, mert tegyük fel van 5 erős ember és van 15 gyenge akkor ha 1 erős kinyír 3 gyengét akkor nyertek.
2013. nov. 14. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevés erős jobb. Egyrészt gondolj a 300-ra másrészt a gyengébbeknek rosszabb a morálja, hamar megfutamodnak, ha látják a veszteségeiket. Nem fegyelmezettek és kevesebb embert jobban lehet irányítani is.
2013. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egységben az erő, de csak ha van is erő! Valóban, ha egy kettő betont fog akkor a többi elgondolkozik, hogy akarnak-e még harcolászni!
2013. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!