Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hirszabadsag. Blogspot.hu/2013...

Hirszabadsag. Blogspot.hu/2013/11/decembertol-nem-lesz-facebook-az. Html? M=1 Igaz ez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2013. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze. Menekülj, januártól az internet is megszűnik!
2013. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolso! Ha csondben maradtal volna, most okosabb lennel..-.-'

Egyebkent nem azert kerdezem mert akkora kocka vagyok, nagyon jol megvagyok fb nelkul is. Kerdezni szerintem nem olyan nagy bun.

2013. nov. 15. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor legalább a híradóban bemondták volna.
2013. nov. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te beszélsz arról, ki az okos?

Hát ki dől be ilyen ostoba rémhíreknek?

Arról nem is beszélve, hogy ki nem érti az iróniát?

2013. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na idefigyelj.. Szart nem tudsz rolam, ugyhogy jobban jarsz hannem oltogatsz, mert rossz emberrel kezdtel.. Hihetetlen hogy mindig engem talalnak meg a magadfajta barmok..-.-"
2013. nov. 16. 07:25
 7/9 anonim válasza:

Helló!


Hírforrás: Hirszabadsag. Blogspot.hu

Nézd meg az oldalt, teli van kamu hírekkel.

Tipikus azért csinálták az oldalt, hogy facebookon megossza mindenki és menjen a reklám pénz. Gerilla marketing.


"Magyarország csak egyike azon országoknak ahol a Facebook lekapcsolásra kerül"

Gondolj bele, a cég kint van tőzsdén, erre több országban megszüntetik a szolgáltatást ? Ugranak a reklám bevételek , zuhan az árfolyam.


Így éred el a facebookot : www.facebook.com

.com tehát nem országra vonatkozó domain.

Ha meg le van tiltva magyar gépről való bejelentkezés, akkor bármilyen proxyn be lehet lépni. (google : free proxy , és lehet válogatni, olyan mintha más országból neteznél).

A facebook honnan állapítja meg hogy milyen nemzetiségű vagy ? Én nem találtam ilyen beállítást. Nyelvnek lehet bármit állítani, lakcím alapján meg nem egyértelmű.

pl.:Itt szeletett külföldi, el költözött magyar stb...


Beláthatod , hogy nincs értelme törölni egyik ország felhasználóit sem, mert azok hozzák a pénzt a cégnek.


Az oldalt meg kerüljétek, mert kamu, és NE OSSZÁTOK MEG !!!

Csak teletömitek valaki zsebét, miközben pánikot keltetek.

Ez káros ! Nagyon káros ! Ne dőljetek be !!!


Béke!

2013. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj.. Szart nem tudsz rolam, ugyhogy jobban jarsz hannem oltogatsz, mert rossz emberrel kezdtel.. Hihetetlen hogy mindig engem talalnak meg a magadfajta barmok..-.-"


# 6/7 Időpont tegnap 07:25


---


Na nézzük lépésről lépésre:


"Szart nem tudsz rolam"

De igen, azt már tudom, hogy elég ostoba vagy ahhoz, hogy egy ilyen marhaságot komolyan vegyél, majd nyilvánosan is bohócot csinálj magadból azzal, hogy ezt még világgá is kürtölöd.


"ugyhogy jobban jarsz hannem oltogatsz, mert rossz emberrel kezdtel.. "

Nem hiszem, hogy a buta ember feltétlenül rossz ember - bár ha te mondod, akkor biztosan igazad van.


"Hihetetlen hogy mindig engem talalnak meg a magadfajta barmok"

Nyugi, nem csak téged - hacsak nem te írod ki az összes ostoba kérdést ezen az oldalon.


"..-.-"

Ezt a morzekódot sajnos nem tudom értelmezni.

2013. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolso elotti. Koszonom.. Vegre egy normalis valaszolo. Respect.

Utolso hagyjad mar magad..-.-"

2013. nov. 17. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!