Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a véleményetek,...

SmallD99 kérdése:

Szerintetek mi a véleményetek, ha egy fiú fülbevalót hord?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fülbevalót szeretnék csináltatni magamnak, csak az érdekelne, hogy mennyire nézik ferde szemmel, ha mind a 2 fülembe van fülbevaló? Ha meg az nem bejövős, akkor Balba milyet ajánlotok?

15/F



2013. nov. 15. 18:13
 1/6 anonim válasza:
Nekem bejönnek a fülbevalós fiúk, de nem az a discos, csillogos fajta a cicafiúkon:D.Valami egyszerűbb szerintem belefér főleg ha illik a stílusodhoz.:)
2013. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a karika tetszik fiúkon, de ezektől a csillogósaktól én is rosszul vagyok.
2013. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Általánosan elfogadott tény, hogy az a fiú, amelyik csak a jobb fülében hord fülbevalót, az homoszexuális; azzal lehet összefüggésben, hogy a művészetben a bal oldal a nőiességet, a jobb oldal a férfiasságot szimbolizálja, és mivel az ékszer többnyire női kellék, így a férfi férfias oldala a nőies, ezért meleg (hülyén hangzik, de gondolom, hogy ez a lényege). Ha mindkét fülében van fülbevaló, az nem tudom milyen értékkel bír, bár általában a természet (és így az ember is) mindig a szimmetriára törekszik, így elképzelhető, hogy abból nem lehet probléma.


Nem mellesleg én sose tudtam megérteni, hogy a fiúk/férfiak miért akarnak olyan nagyon fülbevalót hordani, és nekem egyáltalán nem szoktak tetszeni a fülbevalót hordó fiúk (már nem úgy nem tetszeni...), ezektől a fültágítóktól meg egyenesen falnak mennék legszívesebben; ha már akar valamit a fülébe, akkor az egy szolid fülbevaló legyen (és ne p*n*t csináljon a saját füléből). Nem szoktam senkit ezért leszólni, mert azt leszámítva, hogy nekem nem tetszik, különösképpen nem érdekel, a saját testével mindenki azt csinál, amit akar.


A bálok általában a régebbi korok élményét elevenítik fel, és régebben nem volt divat a fiúknak a fülbevaló, szóval szerintem oda ne vegyél fel olyat.


20/F

2013. nov. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem ilyen csilli-vili sz*rt szeretnék, hanem valami nomrálisat (nem azt mondom, hogy a csillogós az nem normális, csak na...) :)
2013. nov. 16. 17:03
 5/6 anonim válasza:
Én fiú vagyok nekem nincs és undorító
2016. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi a vélemenyetek arról ha egy fiú a bal fülén hord női fülbevalót?
2018. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!