Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek az animének a címe?

Elisabethh kérdése:

Mi ennek az animének a címe?

Figyelt kérdés
Még régebben láttam egy animét, vagyis csak pár részt belőle. A címére már nem emlékszem de pár részletre igen. A főhős átkerült egy másik világba, ahol valamiféle szuper ereje volt, talált egy beszélő buzogányt aki innentől kezdve a 'társa' lett és együtt harcoltak. Még arra emlékszem hogy volt benn egy szőke boszorkány, aki az elején szintén a buzogányt akarta, de mivel nem szerezte meg csatlakozott a főhőshöz.

2013. nov. 15. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok abban biztos, hogy te erre az animere gondoltál, de nem a Zero no Tsukaima? Ott ugyan nem egy beszélő buzogány volt, hanem egy beszélő kard, de ott is volt átkerülés másik világban, és ott is volt szuper erő.
2013. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az..:s De azért köszönöm!
2013. nov. 15. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Soul Eater?
2013. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélő fegyverekkel csak a MAR-t (Märchen Awakens Romance) ismerem, de itt a szőke boszi pl nem rémlik.
2013. nov. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen a MAR az:) Nem tudom miért, de szőkére emlékeztem. Köszönöm a segítséget!
2013. nov. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!