Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Heló! Továbbtanulásról, és...

Heló! Továbbtanulásról, és jelölésekről kérdeznék! Hogy ha középiskolába szeretnék menni, az igaz, hogy 3 jelölés után fizetni kell, vagy csak az egyetemeken van, egyáltalán van ilyen?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne ,mert még valaki ( már nem emlékszem ) egyetemista ,és mondta ,hogy 3 jelölés után fizetni kell valamennyi pénzt , és azt mondta lehet hogy középiskolánál is ,azért kérdezem mert nem tudom , most vagyok 8.-as és nagyon érdekelne , legyetek szívesek normális válaszokat adni ! Előre is köszy

#továbbtanulás #jelölés #továbbtanulási jelölések / lehetőségek #8.-as továbbtanulás #3 jelölés #középiskola 2013
2013. nov. 15. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

tudtommal középiskolai felvételinél nem kell fizetni a jelölésekért (mi annak idején 20kmes körzetben szó szerint MINDEN gimit bejelöltünk.. persze ez még három kormánnyal ezelőtt volt, de gondoltam leírom, mert viccesXD)


szóval szerintem ezért nem kell fizetni.. de ha kell is, nem érdemes rajta spórolni!

2013. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A felvételi tájékoztatóban elvileg benne van. Én 5 évvel ezelőtt voltam ott, hogy középsulit kellett választanom, akkor már a harmadik után fizetni kellett, pontosan nem tudom már, hogy mennyit, mivel én összesen 2 sulit jelöltem meg, ráadásul oda fel is vettek, amit elsőnek írtam :)
2013. nov. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát én is most vagyok 8.-os de nekünk azt mondták, hogy nem kell fizetni. Remélem tudtam segíteni :)
2013. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is most vagyok 8.-os és nem kell fizetni, legalább is nem mondták. Szerintem inkább az egyetemnél illetve főiskolánál van.
2013. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oks Köszi mindenkinek ! ;)
2013. nov. 17. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!