Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenent pontosan a szponzor?

Mit jelenent pontosan a szponzor?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Dobolok . Nem hiszem hogy ijen fiatalon összejön de szeretnék(egy) szponzor. Főként dobverőkhöz. A kérdésem hogy hogy megy ez ? Ők keresnek meg vagy van ahol én hívom őket? Mit takar a szerződés ? Stb. Előre is köszönöm

2013. nov. 15. 21:40
 1/2 Egy ork ***** válasza:
2013. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szponzor sz aki pénzel, eszközökkel támogatja a számára üzleti fogásnak számító tevékenységet, legyen az zene ipar, sport, bármi. Ö adja a pénzt, cserébe a szponzorált versenyző reklámozza a szponzort. Viseli a ruháit, a versenyautókon a matricák stb.

Ha ügyes vagy és feltöltesz youtube-ra videókat magadról ahogy dobolsz, talán felfigyel rád egy menedzser aki majd talál szponzort is. Röviden ennyi, de nem olyan könnyű mint ahogy leírtam!

2013. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!